2733
2739
عنوان

بد از ظهر ز زدم مامان بابامو شام دعوت کردم🥰+عکس☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 300946 بازدید | 770 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای دسر کلا یه لیوان شیر داشتم  مرغ فقط ی دونه رون داشتم واسه همین خورش لوبیا پختم گوشتمم همی ...

واقعا که سریع شرومیکنید بگیدکاش ماهم داشتیم کاش مث ایشون یخچالمون پر بود  کاش حالشو داشتیم کاش پدر داشتیم کاش مادر داشتیم کاش بچه داشتیم ک نمیشد بریم خرید کاش دست داشتیم 

به خدا منم پدر ندارم  وشرایط زندگیم متفاوته ولی تو کامنت های این تاپیک یه جوری میشم اینارو میبینم 

2728
میگما اگه پدر مادر شوهر دعوت کرده بود هم افرین میگفتی؟

من خودم مادر و پدرم در قید حیات نیستند.
پدر و مادر همسرم هستند.
مادر همسرم اینقدر زخم زبون میزنه- اینقدر نیش و کنایه- اینقدر توهین. بسیاربسیار بدزبون. هیچ کس طرفش نمیاد. میگن خیلی زبونش تند و تیزه. اذیت می کنه.
ولی من هر دو هفته یکبار دعوتشون می کنم.
بالاخره با هر ایرادی،  پدر و مادر همسرم هستند.
همسرم خیلی وقت ها دوست نداره
ولی من میکنم.
میگم ما هم پیری داریم. ما هم داریم بچه بزرگ می کنیم. شاید یه مدت بعد منم اخلاقم تو پیری عوض بشه.
شاید منم غرغرو بشم.
خدایا . این مهر  و محبت رو که من به ایشون می کنم، برام ذخیره کن.
ضمنا مادر همسرم به ندرت مارو دعوت میکنه. اگر هم بکنه زیاد اهل غذا پختن و اینا نیست.خودم می پزم می برم خونه شون با هم می خوریم.
آره به استارتر آفرین می گفتم. چرا که نه. مهمون حبیب خداشت. دمش هم گرم که دعوت کرده

پذیرایی از مهمون که ربطی به پول نداره.
ما یه بار مشکل مالی خیلی جدی داشتیم.
مهمون برام اومد، شیوید پلو با تن ماهی درست کردم.
یه بار هم نصف یه سینه مرغ رو پختم- پلو گذاشتم. مرغ ها رو ریش ریش کرده. با زعفرون و و رب و اینا خوشمزه ش کردم. ریختم لای پلو. مهمونا خوردن خیلی هم بهمون خوش گذشت. 

بعصی موقه تو اوج دارایی ورشکست میشی به صفر میرسی.

ورشکستگی یه بحثه جداس ،که اونم باز زن باید برا خودش از قبل پس انداز داشته باشه ،یه عده دارن وضع زندگیشونو میبینن میدونن هیچ پس انداز و سرمایه ای ندارن یا دیدن شوهرشون اخلاق نداره یه بچه میارن باز بعدی و بعدی هم میارن ،جلوگیری اصلا کاره سختی نیس 

2738
واقعا که سریع شرومیکنید بگیدکاش ماهم داشتیم کاش مث ایشون یخچالمون پر بود  کاش حالشو داشتیم کاش ...

منم باشما موافقم.. تجربه بمن ثابت کرده هروقت یکی بم گفته خوشبحالت..حالا چ تو روم چ پشت سرم.. گهههه زده ب همه چی..

2706