2733
2734

سلام کی تازگی عمل کرده شماهم بعدعمل همیشه رو خودتون ایراد میزارید من هرروز تواینه نگاه میکنم میگم یه جاش گجه خیلی میترسم اونجوری ک میخوام نشه عمل بینی بعد چه مدت ورمش میخوابه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دلم میخاد عمل کنم همه شرایطشو دارم غیر از چرک کف دست😂

همون بهتر که چرک کف دست نیست این اشتباه بزرگو بکنی

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
2728
من الان یه ماهه والا با دماغ قبلیم هیچ فرقی نکرده بدتر افسرده شدم میگم پولمو هدر دادم

منم یک ماهه عمل کردم هرکی میبینه میگه خیلی قشنگ شده هرجامیرم همه میگن کجاعمل کردی ولی خودم وسواسی هستم ایراد میزارم مال شماهم ورم داره دکترت کی بود؟

2738
من ۳ سال پیش عمل کردم راضیم بستگی به خودت داره اگه زیاد حساس باشی اذیت میشی تا ۳ ماه طول میکشه شکل و ...

خوب خداروشکر مال من هنوز سه ماه نشده مشکل منم همینه زیاد حساس هستم 

منم یک ماهه عمل کردم هرکی میبینه میگه خیلی قشنگ شده هرجامیرم همه میگن کجاعمل کردی ولی خودم وسواسی هس ...

شما تغییر کردین؟نه من هیچ تغییری نکردم هیچ تازه همه میگن دماغ قبلیم بهتره

اگه بقیه میگن خوبین که خیلی خوبه چون تا ی سالو نیم ورم داره

منم ورم داره اره

من شهرستانم تهران نیستم گلم

شما تغییر کردین؟نه من هیچ تغییری نکردم هیچ تازه همه میگن دماغ قبلیم بهتره اگه بقیه میگن خوبین که خی ...

من رشت عمل کردم ولی دکترم میگه دماغت انقد ورمش زود داره خوب میشه ک انگار سه چهار ماه هس عمل کردی اره تغییرکردم گونه هم دراوردم بااینکه یک ماهه عمل کردم

من رشت عمل کردم ولی دکترم میگه دماغت انقد ورمش زود داره خوب میشه ک انگار سه چهار ماه هس عمل کردی اره ...

پس دیگه حساس نباشین قیافتون نسبت ب قیافه قبل عمل بهتر باشه خودش کلیه

تازه ورمش بخوابه خوشگل ترم میشع 

مبارکتون باشه❤️

2706