2726
عنوان

مامانم انقد گریه کرد خودشو میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2242 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم به مادر شوهرم چند سال پیش گفتن زانوت ساییدگی داره باید عمل بشه عمل نکرد الان خیلی بدتر شده خدای نکرده اگه بگن عمل لازمه بهش روحیه بدین عمل کنه تا شدت پیدا نکنه

حالا ی دکتری ی چیزی گفته، مگه آدم برای ی عمل اونم عمل زانو به حرف یکی و دوتا دکتر اکتفا میکنه؟؟!!پزشکی تقریبا دیگه طبابت نیست و تجارته، بخاطر پول و بدست آوردن تجربه زودی میگن عمل!!!بابای منم بالای شصت سال داره و زانو درد گرفت و تق تق صدا میداد رفت دکتر گفت عمل، بابام گفت نه نمیخام بعدش دکترای مختلف تا بالاخره بردیم دو سه جلسه براش ژل بین زانو تزریق کردن بخاطر ساییدگی و گفت هر چند سال ی بار ژل تزریق کنید ک دو سه بار بیشتر انجام نداد و خوب شد خداروشکر، شااید بععضی وقتا خیلی فشار میاره دردش میگیره همین

عجب روحیه قوی داره  منم زانوم قولنج میشکونه و ۲۰ جاسه فیزیوتراپی رفتم

و منی که از سن کم زیر ۲۰سال اینجوریه و دکتر هم نرفتممم

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

چند سال پیش به شوهر منم گفت باید عمل کنی مفصل هات عوض کنی اون موقع ۲۲ ۲۳ سالش بود من نذاشتم الان خوبه نمیدونم چرا دکتر ابله این وگفت 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
نه بهش میگم ، هعی میگه من چطور تو رو راه بندازم میگم بابا تو به اینا فکر نکن 

والله زنعموم مادر عروسش دوتا همسایه مون عمه م زانو عمل کردن همه هم عالی وراضی هستن کرمانشاه  دکتر سلیم خانی همشون عمل کرده

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
مامان منم همش زانو درد داره😔یه بار نمیتونست راه برا یهو دیدم چشاش پره اشکه اخ دردش بیفته به جونم

ببرش به زانوش پلاسماتزریق کنید راحت میشه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706