2733
2734
عنوان

این نشونه چی میتونه باشه

81 بازدید | 9 پست

امروز بعذ ناهار حالم یه جوری شد بعدم ک گرم کردم برای شوهرم غذارو از بوش حالم بد شد.  اومدم کنار شوهرم حتی بوی بدن شوهرم به سرگیجه و تهوع انداخت منو😐

من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مبااارکههه🥰🥰

نمیدونم این راهیـ ک دارمـ میرم تهش خوبه یا بد  مادر خوبی ندارم مادر خوبی برای دخترم میشم  عاشق عکاسی از گل و گیاهم😇😇💞تایپک عکس گل و گیاه تگم کنین ملسی😘من وقتی نابود شدم ک دوستم ک ۱۹سال باهم بودیم خودکشی کرد هر شب خوابشو می بینم ک بغلم میکنه مث اون روزا ک تو مدرسه بودیم میشه براش یه فاتحه بفرستی دوست نازنینم🙏🙏اگ فرستادی بهم بگو بدونم😔😔شدیدا بهش نیاز دارم تو این روزا ولی نیستش هنوز صداش چشاش رفتاراش هر روز منو میکشه خدایا صبر بهم بده😭😭😭😭😭😭😭😭😢
ممنمن تخمک گذاریم همین ی هفته پیش بود یعنی فورا حامله شدم و خودشو تو این یه هفته نشون داذد؟

نه عزیزم حداقل ده روز طول میکشه نطفه تشکیل بشه احتمالا هنوز ادامه تخمک گذاریه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2738
ممنمن تخمک گذاریم همین ی هفته پیش بود یعنی فورا حامله شدم و خودشو تو این یه هفته نشون داذد؟

نه بابا علائم آنفولانزاس منم گرفتم یه ماهه درگیرم اینجوری شدم😁😁

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️