2726

من ۵ ماهه اقدامم و  یه هفته دارم تا موعدم. چند روزه که نفخ. تهوع صبحگاهی. حساسیت نوک سینه دارم . و اینکه شکمم خیلییییی ورم کرده عین زن چهارماهه! وقتی هم یکم کار میکنم کمرم درد میگیره. پریود میشم؟ یا بارداریه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ماه اولم هیچچچ علائمی نداشتم. 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

حالتای من با ماه های قبل که پریود میشدم هیچ فرقی نداشت

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

منم کمر درد و دلدرد پریودی داشتم نفخ و دلپیچه فقط همین . و امدوز ۴ روزه از پریودم میگذره امروز بی بیم مثبت شد . و یه چیز دیگه یعنی هرچی میخورم بعدش دهنم عین زهر تلخ میشه کسی میدونه برا چیه ؟

تو فراموش نکن که بنده کوچکی داری با نوازشی و یا شاید تلنگری . آرام وجودت را ، همراهیت را ،مهربانی و بزرگی ات را برایم یادآوری کن …❣️خدایا شکرت 💜 خدایا مواظب زندگیم باش 🙏❤️
من ماه اولم هیچچچ علائمی نداشتم. 

خوشبحالت من هفته ی پنجم از تهوع دارم میمیرم

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝

من‌ همش خوابم ‌میومد، و بی حوصله بودم، بعد یه هفته مونده بود به موعدم‌چنان کمر دردی گرفتم که راه نمیتونستم برم با کیسه اب گرم اروم میشدم. تهوع از هفته ۶ شروع شد. الان  تو ۱۱ هفتم یکم بهتره تهوعم. ولی خواب و‌خستگی هنوز همرامه همش خوابم 🫠

منم کمر درد و دلدرد پریودی داشتم نفخ و دلپیچه فقط همین . و امدوز ۴ روزه از پریودم میگذره امروز بی بی ...

مبارک عزیزم. منم همینم دهنم یه بار تلخه یه بار ترش . ماله هورمن بدنه که زیاد میشه طبیعیه. اینا خوبه خدا نکنه عطسه کنی چنان تیر میکشه زیر دلت 😭 من الان یاد گرفتم شل میکنم خودمو‌عطسه میکنم😅

مبارک عزیزم. منم همینم دهنم یه بار تلخه یه بار ترش . ماله هورمن بدنه که زیاد میشه طبیعیه. اینا خوبه ...

مرسی گلم .اره منم همینجوری ام . شما چند روزه عقب انداختی؟ بی بیتون مثبت شده ؟

تو فراموش نکن که بنده کوچکی داری با نوازشی و یا شاید تلنگری . آرام وجودت را ، همراهیت را ،مهربانی و بزرگی ات را برایم یادآوری کن …❣️خدایا شکرت 💜 خدایا مواظب زندگیم باش 🙏❤️
مبارک عزیزم. منم همینم دهنم یه بار تلخه یه بار ترش . ماله هورمن بدنه که زیاد میشه طبیعیه. اینا خوبه ...

وای منم دهنم...😭😭😔😔

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝
2706