2737
2734

گاها حس میکنم نامزدم میپیچونتم دیوونه شدم نمیدونم به حسم اعتماد کنم یا حساسم من تجربتون دراین زمینه چطور بود حستون آخر درست ازآب دراومد یانه؟

تنها...

مسخره س

اصلا قبول ندارم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی بده حس ششم هم توی سایت مثل طاعون پیچیده هروزم بهش دامن بیشتری میزنن توروخداازخرافات وحس ششم دست ...

اخه یه حسی درون آدم میگه دروغ بعضی حرفاش شایدم تجربه گزشتس حس ششم اسمش و میزارم

تنها...
2738
گاها شک میکنم نمیتونم حرفش وباور کنم حسم میگه دروغ میگه😑

به عقلت رجوع کن خواهر

معلومه دروغ و چرندیاته

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
بله صحیح😃

💋😘