2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

1000% هوش الان پروفسور سميعي هم چهره قشنگي نداره، به نظرتون هوش و جايگاهشو با قيافه عوض ميكنه؟؟ عمر ...

زنها قصه شون فرق داره ...

برای مردها بله هوش با هیچی عوض نمیشه

اما برای زنها زیبایی داستانهای خودشو داره

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
2728
اخه هیچ انسانی نیست هوش نداشته باشه یا هوشش خیلی پایین باشه مگه اینکه ذهنش عقب مانده باشه و بیماری ب ...

خب هیچ انسانی هم مطلق زشت نیست که شاید نمره زیبایی ش کم باشه یا اینکه موارد خاص پرشکی باشه در صورت ش ...

ما داریم راجع به خیلیی باهوش بودن و خیلییییی زیبا بودن حرف میزنیمکه خیلیا هیچ کدومشو ندارن ... و تصور کنیم قرار بوده ما یکیشو داشته باشیم

بخدا قسم از آغاز خلقت آدم تا الان ک 2022 هستیم زیبایی بخصوص برای زن خیلی برا آدم شانس و موقعیتهای خو ...

ولی به خدا کم هوش ها از کم هوشی رنج میبرن من خیلی دیدم ...مثالهایی هم دارم

زیبایی خیلی خوبه هر چی بپوشی بهت میاد تازه همه ب ادم توجه میکنن تازه شانس پولدارشدنت زیاده  ک ...

اگه هوش باعث شه شغل و جایگاه اجتماعی و پول بسازی چی؟

یه زن زیبا که زن یه آدم پولداره خوشحال تره یا زن باهوشی که جایگاه اجتماعی و پولش رو خودش بدست اورده و همسری هم رده ی خودش داره؟

2738
اگه هوش باعث شه شغل و جایگاه اجتماعی و پول بسازی چی؟ یه زن زیبا که زن یه آدم پولداره خوشحال تره یا ...

من ک باهوشم دارم میگم حسرت دخترایی میخورم ک شبیه فرشته ن از بس خوشگلن 

جایگاه اجتماعی هم درحال ساخته و از خیلی از مردا هم بهتره 

اگه هوش باعث شه شغل و جایگاه اجتماعی و پول بسازی چی؟ یه زن زیبا که زن یه آدم پولداره خوشحال تره یا ...

مثلا پولدار بشی ولی  در حد اون ک میخوای خوش تیپ نشی و خوشگل نشی !

البته من معمولیم  کلا میگم ی سریا خیلی خوشگلننن 🥲

یعنی مثلا داروی ی بیماری خاص رو کشف کنم و...

خب پزشکی و داروسازی هم نیاز به ریاضیات و شیمی داره ... اکثر شیمیدان ها ریاضیات قوی داشتند 

مثلا پولدار بشی ولی  در حد اون ک میخوای خوش تیپ نشی و خوشگل نشی ! البته من معمولیم  کلا م ...

یعنی خوشگلی ِ خیلی زیاد بیشتر برات خوشحالی میاره؟

من ک باهوشم دارم میگم حسرت دخترایی میخورم ک شبیه فرشته ن از بس خوشگلن  جایگاه اجتماعی هم ...

چه جالب ... حاضری نمره هوش ت رو بدی زیبایی بیشتری بگیری؟

واقعا چنین معامله ای حاضری بکنی؟

یعنی خوشگلی ِ خیلی زیاد بیشتر برات خوشحالی میاره؟

اره همه جی فقط هوش نی 

میدونی واسه رسیدن ب ی جایگاه  اجتماعی  فقط هوش لازم نیست . خیلی از اوقات پشتکار مهمه  تلاش مدوام مهمه 

پس میشه هم خوشگل بود هم تلاشگر  ک جبران کم هوشی باشه😄

2706