2737
2734

قرمزمیشه درد میکنه انگارباکش بستی خون جمع شده اونجا به دکترمم زنگ میزنم پاسخگونیستن بنظرتون خطرناکه ؟

ولی بعدش که یکم استراحت میکنم خوب میشه

خدایا دلم گرم معجزه ی توست.رویاهایم تعبیر میشود آیا؟چشمانم پر از اشک است.برای فرشته ای که نمیدانم قسمتم میشود یا نه.خدایا من بهشت تورو میخواهم.بهشت تو برای من مادرشدن است.....                                                                         دلتنگتم امیرعلی مامان 🥺فرشته آسمانی من🖤

دستتو آویزون نکن. بگیر بالا یا به شکمت باشه. یا عین اونا ک گچ میگیرن دستشونه ببند به گردنت با یه پارچه. چون آویزونه اینجوری. 

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای پا شنیدم اگه یک پا ورم کنه و مخصوصا درد داشته باشه نشانه لخته خون و آمبولی هست و خطرناک هست 

برای دست نمیدونم تو گوگل سرچ کن و به دکترت بگو راهنماییت کنه 

درکل ورم دو طرف یک عضو در بدن خانم باردار طبیعیه

پرنده ای که دوستش داری رهایش کن برمیگردد.  اگر برنگشت بدان عاشقت نبوده است.                              توکلم به خداست یقینا کمکم میکنه.                       تاپیکهایی که گذاشتم چند موردش برای خواهرم هست که از زبان خودم نوشتم تا از شما راهنمایی بخوام.
2731
دستتو آویزون نکن. بگیر بالا یا به شکمت باشه. یا عین اونا ک گچ میگیرن دستشونه ببند به گردنت با یه پار ...

اخه حتی کیفم برنمیدارم دستم تو جیبم میشه دست چپمم توجیبم ولی دست راستم اذیت میکنه

خدایا دلم گرم معجزه ی توست.رویاهایم تعبیر میشود آیا؟چشمانم پر از اشک است.برای فرشته ای که نمیدانم قسمتم میشود یا نه.خدایا من بهشت تورو میخواهم.بهشت تو برای من مادرشدن است.....                                                                         دلتنگتم امیرعلی مامان 🥺فرشته آسمانی من🖤
پیاده روی نکن باعث ورم بیشتر میشه 

جدی یعنی پیاده روی باعث ورم میشه ؟من فک میکنم پیاده روی نکنم بیشتر ورم میکنم،!

من دیشب رفتم بیرون چندتا لباس سیسمونی مثلا بگیرم. اومدم خونه تاحالا ناف درد و استفراغ دارم

چندماهته عزیزم؟

2738
۲۲ هفته

انشاالله بسلامتی فارغ شی عزیزم_منم ۲۳ هفتمه شماحرکتای نینی رو حس میکنی ؟دختر یا پسر

جدی یعنی پیاده روی باعث ورم میشه ؟من فک میکنم پیاده روی نکنم بیشتر ورم میکنم،!

ن برعکس من وقتی پیاده روی میکردم دستو پام ورم می‌کرد. دستامو بالا میگرفتم. خخخخخ. ولی برا زایمان لازمه

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
آخ  اینجا علایم داشتی ها متاسفم😔

آره خیلی افسوس میخورم چرا دکترم عوض نکردم دلم خووونه انقدر گریه کردم دیگه چشام داره درمیاد دکتر لعنتیم هرچی میگفتم میگف طبیعی خدا ازش نگذره من حلالش نمیکنم بعد ۶ سال وقتی که دیگه ۳ماه مونده بود بچمو بگیرم بغلم دنیا رو سرم خراب شد 😭😭😭😭

2706