2737
2734
عنوان

خیلی فووووووری

156 بازدید | 13 پست

سلام دوستان امشب حالم یجوریه میخوام هرجوری شده بجنگم واسه زندگیم نمیخوام بعدا که یادم میفته بگم تمام تلاشمو کردم من مجردم و خواستگارهایی که برام میان یامعرفی میکنن موقعیتهاشون خوب نیست از هیچ لحاظ به درد من نمیخورن .یکی هم دختری هستم که واقعا ادم متعهدی هستن از اینحور دخترها نیستم که هرروز با یه پسر باشه.تو نی نی سایت دیدم اونهایی که بنابدلایی جدا شدن و اخلاقشون باهم جور در نیومده میخوام به من هم راه حل بدین تا منم  اگه تو اینده اون مشکلاتی که شاید برای منم پیش بیاد برای منم کمکی باشه یکی هم بیشتر در مورد مسایل بی ربط جدا میشن و یا هردلایلی چیکار کنم که از همین الان کدوم حرفهارو بزنم کدوم حرفهارو نزنم و چه ادمی برای زندگی مشترک خوبه چیکار کنم که بهترین فرد مناسبو انتخاب کنم که فردا پس فردا پشیمون نشم.یکی هم شنیدم زنی که طلاق میگیره کیس مناسب برای ازدواج سخت تره منی که مجردم و دختر هستم و تاحالا ازدواج نکردم کیس درست حسابی ندارم اگه جدا بشم چی میخواد بیاد کجاها برم که خواستگار مناسب منو ببینه و واقعا خواستگار خوب پیدا کنم.شماهایی که پخته تر هستین بقولی مو سفید کردین تو این زمدگی مشکلات زندگیرو میدونین برای من مادر یا خواهری کنین کمکم کنید منم یاد بگیرم تا منم دچار این مشکلات نشم من هنوز اول راهم.اگر چیزی درست شدنی هستم میخوام الان که سنم هنوز جوونه عوض بشم و اخلاق بد واشتباهاتمو بدونم.مشاوره خوب هم سراغ داشتین بگین لطفا

عزیزم بذار ازدواج اول رو بکنی بعد راه حل برای ازدواج دوم بگیر 😐 چرا از الان به فکر جدایی هستی ؟ اصلا فکر هم درباره ش نکن چون جذب میکنی و خدایی نکرده با کسی ازدواج میکنی که مجبور به جدایی میشی

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بذار ازدواج اول رو بکنی بعد راه حل برای ازدواج دوم بگیر 😐 چرا از الان به فکر جدایی هستی ؟ اصل ...

نه جدایی منظورم نیست حرفمو ناقص گفتم من منطورمه چه اخلاقی چه رفتاری باید داشته باشیم که حرمتها شکسته نشه.چه جوری حرف رزنیم از اول اشنایی که محبت از بین نره من خودم اخلاقم اصلا خوب نیست طرز فکرم میخوام اشتباهتمو بدونم

2731

ببین شرایط کلی اون کیس که اکثرا می خوان مثل دارایی و.. که مدنظرته در نظر بگیر و بعدش بسته به اعتقاداتت دنبال بهترین کس باش 

ولی هیچ وقت خودت به دنبال کیس نرو که بد فکر کنن 

اگر هم می خوای بفهمی چقدر اون کس می خوادت یکم فرصت بزار و امتحانش کن

ببین شرایط کلی اون کیس که اکثرا می خوان مثل دارایی و.. که مدنظرته در نظر بگیر و بعدش بسته به اعتقادا ...

ببین من خودم اینو میدونم که اخلاقم خوب نیست و با این اوضاع اخلاقم بخوام ازدواج کنم زندگیم خوب پیش نمیره یا سیاست ندارم یا نازک نارنجی هستم زود ناراحت میشم هر حرفی بهم برمیخوره.یا چجوری پیش خانواده شوهر رفتار کنم که حرمتها شکسته نشه و کدورتی نشه از اول راه میخوام درست پیش برم شمایی که ازدواج کردین شاید بهتر حرف منو بفهمین چی میگم .یا بازم متوجه حرفم نمیشین گلم؟

2738
هنوز ازدواج دوم نکردم

عزیزم من فقط به این ناراحتم که خودم فرد متعهدی هستم و واقعا اگه کسی تو زندگیم باشه به جز اون به فرد دیگه ای اهمیت نمیدم از ادمهایی که با چند نفر هستن چه مرد چه زن بدم میاد حالم بهم میخوره و نمیدوم فازشون چیه چرا اینکارو میکنند.اکثرا میبینم متاهل هستن شوهر دارن زن دارن.چرا اینکارو میکنند بخدا برام سواله فازشون چیه چی میخوان؟