2733
2734
واسه روشن شدن پوست سرم ویتامین سی خوبه البته اگه بهش حساسیت نداشته باشی

پوستم مستعد جوش هست احتمالش زیاده جوش بزنم 

ریسک‌نمیکنم اینهمه هزینه کنم

عِمادَم،دنیام با تو عوض شد😊 تورو بادنیا عوض نمیکنم 😋😍😙       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام من چندین سال رفتم دنبال درمان پوستم از کرمای دیت ساز و لیزر و دکتر بگیرررررر تا ماسک و ....چند سال خرج پوستم کردم انقدر دکتر رفتم و پول خرج کردم لک صورتم نرفت.لیزر میرفتم لک صورتم میرفت ولی نمی‌رفتم لک برمیگشت خب مگه چقدر آدم درآمد داره تا عمر داره ماهی یه جلسه چهارصد هزاری بره لیزر.یه جور کرمهای پاکستانی معجزه شب زدم پوستم اولش خوب شد بعدش داغون و نابود شد بعداز قطعش جوش‌های بزرگی زدم که جاش چال شده بدبختی درمان ندارن توروخدا معجزه نزنید همش اشقاله.یه روز خیلی اتفاقی شماره یه خانم رو تو دیوار همدان پیدا کردم که کرمهاش مورد تایید وزارت بهداشت بود تحت نظر دکترا درست میشد خیلی عالی بود لک صورتمو با هزینه خیلی کم برد خدا خیرش بده به من خیلی لطف کرد منو میخام لطفش جبران کنم و یه خدمتی هم به شما عزیزان بکنم شمارشو میذارم براتون خیلی خانم خوب و منصفی بود دلش می‌سوخت ضمانت بازگشت محصول شو تا ده شب میداد.الان لک صورتم کاملا رفته کک‌و مکم رفته .وای صورتم پنج درجه سفید شده انقدر عاااااالی شدم چروکام باز شده اصلا لیفت شده صورتم.کلاچهرمو عوض کرده شاید سیاه بودم انقد تغییر کردم خدا شاهده بگم باورتون نمیشه فقط میگم خدا خیرش بده به حق علی چون دنبال سود نبود الان دوساله لک صورتم برنگشته ولی یکی دو درجه نسبت به اون موقع که کرمو هر شب میزدم تیره شده ها ولی برنگشته به حالت قبلش.منم چون خیلی عذاب روحی کشیدم بخاطر پوستم حرف شنیدم...دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه توروخدا به هرکسی برای کرم اعتماد نکنید مخصوصا الان که کرم دست‌ساز زیاده.این خانم من کارشه دیدم معتبره اینم شمارش09026744639
از همدان ارسال میکرد اونموقع پیج هم داره تو اینستا والا من سر در نمیارم و پیجش ندارم برید از خودش بگیرید قبل و بعد مشتریهاشو ببینید
شماهم کرم زدید نتیجه دیدید دعام کنید.دعاها در حق دیگران برآورده میشه

سلام من چندین سال رفتم دنبال درمان پوستم از کرمای دیت ساز و لیزر و دکتر بگیرررررر تا ماسک و ....چند ...

از رو‌هم‌نمیری حداقل متن رو‌تغییر بده نشناسمت

تو برندای ایرانی ضدلک راکوتن  خارجیا ویتامین سی گارنیر و سرم آلفا آربوتین اوردینری

ممنون عزیزم

قیمت این برندا رو‌میدونی؟ویتامین سی بخاطر پوست چربم جوش میزنم یعنی این برند جوش نمیاره؟

2738
ممنون عزیزم قیمت این برندا رو‌میدونی؟ویتامین سی بخاطر پوست چربم جوش میزنم یعنی این برند جوش نمیاره؟

به ترتیب تأثیرگذاری 

راکوتن قیمتش زیر ۲۰۰ حدودا 

سرم ویتامین سی گارنیر ۳۴۰ نهایت 

و سرم آلفا آربوتین اوردینری هم ک خیلی قوی و تاثیرش بالاس این بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ تومنه با همون یه دوره هم پوست ۱۸۰ درجه تغییر میکنه

به ترتیب تأثیرگذاری  راکوتن قیمتش زیر ۲۰۰ حدودا  سرم ویتامین سی گارنیر ۳۴۰ نهایت  ...

اوردینری اصلشو ازکجا باید تهیه کنم 

میشه بگین دقیقا چجوری میشه؟ فقط روشن میشه؟

اوردینری اصلشو ازکجا باید تهیه کنم  میشه بگین دقیقا چجوری میشه؟ فقط روشن میشه؟

اوردینری رو معمولا از سایت هومهر و سایت هاریکا شاپ آرایشی میخرم ک اصل بودن 

راکوتن اینطوریه ک با همون استفاده های اول صبح ک بیدار میشی انگار پوستت شفاف تر شده اما برای خاصیت روشن کنندگی باید چند دوره کامل استفاده کرد تا اثرشو دید 

سرم ویتامین سی گارنیر یکی از بهترین ویتامین سی های من بوده چون تاثیرشو خیلی واضح رو روشن شدن و شفافیت پوستم دیدم اما بیشتر شفافیت و ضدپیریه

اما سرم آلفا آربوتین اوردینری کااااملا ضدلک گیاهی و قویه ک اثرشو با همون یه دوره میزاره اگه راکوتن و سرم ویتامین سی گارنیر فقط یه درجه پوستو روشن می‌کنه اما این سرم اوردینری قشنگ ۴,۵ درجه روشن شدن رو انجام میده 

من پوستم روشن معمولی بود باهاش پوستم سفیدِ سفید شد

اوردینری رو معمولا از سایت هومهر و سایت هاریکا شاپ آرایشی میخرم ک اصل بودن  راکوتن اینطوریه ک ...

چقدر خوب پس ارزش هزینه کردن داره

من پوستم گندمی روشنه تاجایی که میگم روشن کننده میخوام همه میگن پوستت که روشنه نیازی نداری ولی خوب من قانع نمیشم

ی سوال اینکه تفاوت رنگ پوست صورت با بدن زیاد نمیشه اونوقت؟

چقدر خوب پس ارزش هزینه کردن داره من پوستم گندمی روشنه تاجایی که میگم روشن کننده میخوام همه میگن پوس ...

نه برای من ک اینطور نبود 

چون معمولا بدن با لباس پوشیده میشه و حداقل من پوست بدنم روشن تر از صورتم بود ، صورت چون آفتاب آلودگی و اینا میخوره زود کدر میشه ک‌ با سرم اوردینری یه تعادل ایجاد شد

نه برای من ک اینطور نبود  چون معمولا بدن با لباس پوشیده میشه و حداقل من پوست بدنم روشن تر از ص ...

ولی من پوست صورتم روشن‌تره

هرجور شده تهیه میکنم ممنون از راهنماییتون 🌹

اوردینری رو معمولا از سایت هومهر و سایت هاریکا شاپ آرایشی میخرم ک اصل بودن  راکوتن اینطوریه ک ...

عزیزم میخوام این سرم آلفا اربوتین اوردینری رو سفارش بدم

مطمئن باشم حساسیت نمیاره

قیمتشم ۵۲۸۰۰۰ تومنه

2706