2726
عنوان

یکی به من بگه دقیقا چه مرگمه

266 بازدید | 26 پست

۲۹سالمه دانشجودکترام و معلمم

تقریبا وقتم پره ـ از صبح یاکتابخونه یا ندرسه ام

مجردم ـ قدم ۱۷٠ ـ وزنم۷۳

چهره متوسط

اهل نماز و روزه زیادنیستم

خواهرایکوچکترم ازدواج کردن و من با فشارخانوادع هنوز مجزدم

خواستگار کم دارم

حالم خوب نبست

مدام فکرو خیال

مدام مشغول بودن ذهن

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜وزن هدف۶۵تااخر فروردین به هدفم می رسم💜💜💜💜💜زیرگروه بنفششششش۸۵🔓۸۴🔓۸۳🔓۸۲🔓۸۱🔓۸۰🔓۷۹🔓۷۸🔓۷۷🔒۷۶🔒۷۵🔒۷۴🔒۷۳🔒۷۲🔒۷۱🔒۷۰🔒۶۹🔒۶۸🔒۶۷🔒۶۶🔒۶۵🔒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موفقی گلم ازدواج که موفقیت نیست

حالم خوب نیس

نمیدونم چراقضیع ازدواج انقد تو ذهنم پررنگه

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜وزن هدف۶۵تااخر فروردین به هدفم می رسم💜💜💜💜💜زیرگروه بنفششششش۸۵🔓۸۴🔓۸۳🔓۸۲🔓۸۱🔓۸۰🔓۷۹🔓۷۸🔓۷۷🔒۷۶🔒۷۵🔒۷۴🔒۷۳🔒۷۲🔒۷۱🔒۷۰🔒۶۹🔒۶۸🔒۶۷🔒۶۶🔒۶۵🔒
2728
موفقی گلم ازدواج که موفقیت نیست

کاش شوهر داشتم البت شوهرخوب

دلم خیلی چیزامیخاد

مثل مادر ی دختر بودن

حالم خوب نیس نمیدونم چراقضیع ازدواج انقد تو ذهنم پررنگه

میفهممت چون از بچگی ازدواج و مادر شدن رو واسه ما خیلی پررنگ کردن و این یک باور غلط شده توی ذهنمون

روانشناس هستم.کمک خواستی درخواست دوستی بده ❤️
برای ازدواج فکرت خرابه؟؟؟باید بگم که خوبه ک مجرد بمونی ازدواج اصلا خوب نیس ایناهاش ما کردیمو دائم اف ...

بیشتردوستام راضین

خواهرام همه راضی

میفهممت چون از بچگی ازدواج و مادر شدن رو واسه ما خیلی پررنگ کردن و این یک باور غلط شده توی ذهنمون

الان اینحسرته برام

کسی خودشونو درحد شما نمبینن واسه همین جرات ندارن بیان جلو با کساییه که هم سطح خودتون در ارتباط باشید ...

عنی همکفو من پیدانمیشه

من چکارکنم

نمازاتو اول وقت بخون ان شاءالله خدا مشکلاتتو حل کنه  من خودم تو نماز کاهلم ولی بعضی وقتا که سر ...

ازخدادلم گرفته

قبلا خیلی میخوندم

چراگشایشی نیس

کاش شوهر داشتم البت شوهرخوب دلم خیلی چیزامیخاد مثل مادر ی دختر بودن

میفهمم ولی فکر کن ازدواج کردی بچه هم داری و حالا در عذابی که بخاطر مسئولیت مادری چند سال باید بشینی خونه و حالا موقعیت شغلی و درسی که خوندی میشه حسرتت

روانشناس هستم.کمک خواستی درخواست دوستی بده ❤️
2706