2726
عنوان

کاربرای مرد نی نی سایت 🙄😤😒

538 بازدید | 24 پست

من مشکلی ندارم باهاشون ولی متأسفانه یکمم سختمه مثلا می‌خوام سوال شخصی بپرسم در مورد مسایل زنانه همش میترسم از مردای سایت که بیان تو تایپک جدیدا هم خیلی خیلی زیاد شدن 

جدا از اون همیشه باید مراقب باشیم که به وقت یه تایپک نزنیم که کنجکاو شن و بیان توش...حتی نی نی یار ها هم میگن نیاید تایپک  در مورد مسایل شخصی بزنید چون آقایون ممکنه بیان و خود ا.ر.ض.ا..ی...ی کنن 

خب بهتر نیست آقایون برن یه سایت دیگه که زنونه نباشه ؟یا حدقل تو تایپک های شخصی نیان

چند بار چند تا آقا تو تایپک منو راهنمایی کردن و بعد درخواست دوستی دادن و بعد فهمیدم مرد هستند و واقعا حس بدی پیدا کردم ...

من در کل باهاشون مشکل ندارم ولی کاش تو تایپک های شخصی نمیومدن ...و مزاحمت ایجاد نمیکردن...ولی در کل به نظرم بهتره برن تو ددی سایت که مخصوص اقایونه اینجا چی براتون جذابه اخع؟😐‌‌‌‌‌ولی هستند کاربرای آقای که خیلی رعایت میکنن این مسایل رو ولی اکثرا متاسفانه اینطور نیستن 

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاربرای خاموش چی ؟کسایی هم هستن که عضو نیستن ولی تاپیک شما رو میخونن

بله خودمم یه مدت بودم 

درکل منظورم همه کاربر های آقا بود کاربرای خاموش آقا هم شامل می‌شد 

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂
2728
آخه پشت گوشی کی میشناستت🙂

به نخره آدم سختشه

والا من که زیاد اقا تو سایت ندیدم بجز یکی دوبار که بنده خدا در اتاقش قفل مونده بود😂 ببخشید رک میگم ...

من زیاد میبینم 

بله 

😐

😐😐چیه خب

2706