2737
2739
عنوان

خانواده نامزدم میخوان برای خرید عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1727 بازدید | 80 پست
دیگه صدسال برام نمیارن نمیخواستم طلا بگیرن خودمو جر دادم حالا یه نیم ست بدون حضور من اگه بگم یلدا یه ...

اسی در ضمن مامان و بابات باید الان حرف بزنن و بگن شرمنده مگه پیر دختر میخاین بگیرین که همه چیز باب میل خودتون میخاین حساب کتاب کنین یک کم پدر و مادرت باید طاقچه بالا بذارن نه اینکه هر چی اونا گفتن بگن چشن 😑😑😑😑تو خونه که نمونده بودیی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عقد نکردم  وضع مالیشون متوسط روبه خوب ، واسه کل عیدا مراسما همش باید گریه کنم

نمیخوام بگم بهم بزن ولی سفت و سخت اون چیزایی ک رسمه ازشون بخواه ،کوتاه نیا

تو دلی قشنگم❤،زود بیا بغل مامان،اگه یه خواهر شیرین و مهربون برا داداشت باشی ک چه بهتر😅۲۱اردیبهشت بعد ۲ هفته استرس جواب امینوسنتز اومد و تو عزیز دل مادر سالمی😍😍(۱۷هفته  و۲ روز)🖤🖤🖤(۱۶.۶.۱۴۰۲)ساعت ۴ صبح ۳۴ هفته ۵ روز 🖤🖤🖤
همونم خداروشکر کن سرویس ۵۰ م کی داره بخره😐

عزیزم ۵۰ تومن واقعا چیزی نیست

هدا از باعث بانیش نگذره برای امثال ما ۵۰ تومن زیاده

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2731
اسی در ضمن مامان و بابات باید الان حرف بزنن و بگن شرمنده مگه پیر دختر میخاین بگیرین که همه چیز باب م ...

پیر دختر!!!!!! 

هر دختری تو هر سنی ازدواج کنه حق داره وسایلشو خودش انتخاب کنه

سخت بود ولی گذشت.                                           نمیدونم چه جوری ولی خدا درستش کرد.                          حسبنا الله و نعم الوالوکیل.
2738

من هنوز عقد نکرده واسه نامزدی یه سرویس طلا اوردن

واسه نشون هم یه انگشتر 

واسه عقد هم قراره دوتا النگو و یه انگشتر بخرن 

همش با انتخاب خودم

خودت برو انتخاب کن

من یه دختر قوی ام کسی که به هرچی بخاد میرسه  چرا؟چون خدا رو دارم چون پشتکار دارم چون تلاش میکنم😍😍
خانواده همسرم یک ریال برام طلا نخریدن و به شوهرم یاد دادن سرویس مستعمل بگیره که بعدا بدون اجرت بفروش ...

عجیب اکثر جاها ففط مهریه هست

ته طلا

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است

من نمیدونم چی بگم چون همون برام نخریدن تازه روزی ک قرار بود ز بزنم برا خرید مادرش گفت ببرش گزارش خونه باباش همینطوری بی دلیل کلا بعضی آدما ب این فکر نمیکنن چرا دختراشونو خیر نمیبینن انقدر بدبختن نگاه نمیکنن چ بلایی سر دختر مردم آوردن 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 
اسی در ضمن مامان و بابات باید الان حرف بزنن و بگن شرمنده مگه پیر دختر میخاین بگیرین که همه چیز باب م ...

متاسفم واسه ادبیاتت

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
2706