2726
عنوان

خانواده نامزدم میخوان برای خرید عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1727 بازدید | 80 پست
تاریخ تولد سکه  

این شماره سکه از نظر قانونی تا ۱۰۰ یا ۱۱۰ تاش بهت تعلق میگیره مگر اینکه مرد توان مالی داشته باشه و بخواد بقیه اشم خودش بهت بده.. 

پس سخت نگیر اسی جان. منظورم توی خرید زیور آلات طلا هست... هر چی خریدن تعریف کن و تشکر بگو چه سلیقه قشنگی... حتی اگه معمولی بود.... سیاست یادت نره... اونا الان دارن برات زرنگ بازی در میارن ولی تو میتونی با سیاست برنده باشی چه با این خانواده چه با هر خانواده دیگه

قهرمان خودت باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این شماره سکه از نظر قانونی تا ۱۰۰ یا ۱۱۰ تاش بهت تعلق میگیره مگر اینکه مرد توان مالی داشته باشه و ب ...

اونا دارن زرنگ بازی در میارن من الان کدوم کارم سیاست هست ؟

2728

همونم خداروشکر کن سرویس ۵۰ م کی داره بخره😐

سلام … دوست خوبم دوتا مشکل برام پیش اومده فقط یک حمد شفا برای سلامتی مادرم و یک سوره توحید برای درست شدن مهاجرتم و آسان و سریع شدنش به ک یا آ بخون انشاالله  … خدا هزار برابر بهت بده ❤️❤️….تپلی ام دارم رژیم میگیرم وزن اون ۸۹ کیلو …هرماه ۴ تا ۵ کیلو کم … وزن اول ۸۵ (ماشاالله شد)آذر ….وزن دوم ۸۰() دی …. وزن سوم ۷۵() بهمن …. وزن چهارم ۷۰ ()اسفند….وزن پنجم ۶۵()فرودین….انشاالله
وا چه بی فرهنگ والا ما اصلا با عروسمون نرفتیم گفتیم دوتایی برید . ماشاالله از همه چیز ۲تا ۲تا گرفت و ...

اگ حرفت راس باش اون عروس تو دلش دیگه ناراحتی از شما نداره میدونی ادم یبار عروس میشه وقتی شوهر وخانوادش خواسته هاشو براورده نکنن بنظرم اون عروس همیشه حسرت میخوره ک اره نکردن نخریدن...

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤ 
این شماره سکه از نظر قانونی تا ۱۰۰ یا ۱۱۰ تاش بهت تعلق میگیره مگر اینکه مرد توان مالی داشته باشه و ب ...

من مهریم ۲۴۰ تا سکه س شوهرمم توانایی مالی نداره ولی کلشو برام قسط بندی کردن چیزی از سکه هام کم نکردن همون ۲۴۰ تا کی گفته ۱۱۰تا تعلق میگیره

کجای زندگیمی تو که من میگردمو نیستی ..یه روزی مطمئن بودم پای حرفات وایمیستی ...تو هرجارو بگی گشتم که شاید باز پیدا شی ..به عشقت زنده موندم کاش هنوزم عاشقم باشی ❤️🥲شادمهر❤️                                                                               (من از سال۹۷عضومم ولی چهاربارترکیدم)خداوکیلی الکی گزارش نزنید دیگه شماره ندارم وصل شم مرسی اَه

ببخشید استاتر با اجازت 

بچه ها ی میلم خصوصی گرفتم جوگیر شدم همون اول گفتم اره ۳ کتابو میخام باهام کار کنی و اینا ولی همین جلسه اول اصلااااااا از درس دادنش متوجه نشدم خوب درس نمیداد    الان یهو خیلی ضایعس بگم نیاد نمیدونم با چ بهونه ای بگم نیاد ک ناراحت نشه یا نفهمه بخاطر درس دادنشه  اشنا هم هس تقریبا

حال دلتون خوب ❤️
من مهریم ۲۴۰ تا سکه س شوهرمم توانایی مالی نداره ولی کلشو برام قسط بندی کردن چیزی از سکه هام کم نکردن ...

تو قانون هست ... اگر کارمندی چیزی باشه،  فیش حقوقیش ملاک دادگاه میشه... تو اینترنت هم بخون متوجه میشی. 

قهرمان خودت باش
اونا دارن زرنگ بازی در میارن من الان کدوم کارم سیاست هست ؟

ببخشید ولی اینا دارن از الان شمارو ب هیچ میگیرن،

طلا رو حقته ک سلیقه خودت باشه ،چون هردفعه ک نگاش میکنی این خاطره بد میاد تو ذهنت ،شاید اصلا سلیقه اونا رو نپسندیدی اونوقت چی!؟

۱۱ ساله ازدواج کردم هروقت سرویسم رو میبینم براش ذوق میکنم چون انتخاب شخص خودم بود

تو دلی قشنگم❤،زود بیا بغل مامان،اگه یه خواهر شیرین و مهربون برا داداشت باشی ک چه بهتر😅۲۱اردیبهشت بعد ۲ هفته استرس جواب امینوسنتز اومد و تو عزیز دل مادر سالمی😍😍(۱۷هفته  و۲ روز)🖤🖤🖤(۱۶.۶.۱۴۰۲)ساعت ۴ صبح ۳۴ هفته ۵ روز 🖤🖤🖤
2706