2726

دارم میمیرم ویارم تموم شده بود تقریبا ولی چن روزه حالم بده هفته ۱۴ هستم بگید من کی خوب میشممم 😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نظر من فقط خودت میتونی حال خودتو خوب کنی

با مثبت فکر کردن

خواب مناسب و کامل

تغذیه درست

از دکترتم کمک بگیر

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2728

فکر کنم باز چند روز برگشته باسه دیگ خوب میشی چون منم اینجوری بودم

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
از نظر من فقط خودت میتونی حال خودتو خوب کنی با مثبت فکر کردن خواب مناسب و کامل تغذیه درست از دکت ...

من سعی میکنم حالمو خوب کنم ولی وقتی هیچی تو معدم نمیمونه وقتی توانی ندارم و بعد استفراغ بیهوش میشم اینارو نمیشه کاریش کرد😔😔😑

خدا کنه اقد حالم بده ک فقط ب مرگ فکر میکنم صبرم تموم شده دیگه هرکی میبینم برام گریه میکنه

خدا نکنه عزیزم دور از جونت

چایی زنجبیل و سیرابی امتحان کردی؟ 

لواشک؟

خوب میشی عزیزم منم همین هفته ها بودم ک خوب شدم

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
ارع سیرابی میخورم بهتر میشه ولی دوباره برمیگرده  خداکنه

ان شالله زودتر خوووب میشی زنجبیل امتحان کن

صبحم ک از خاب بیدار میشی اول تا پا نشدی بالا سرت بيسکوئيت بزار اول اونو بخور بعد پاشو

شب یه بیسکوئیت یا یه تکه نون بذار بالا سرت صبح که بیدار شدی ذره ذره بخور وآروم بجو بعد ۲۰ دقیقه استراحت کن بعد پاشو از سر جات خیلی جلوی تهوع صبحگاهی رو میگیره

ویتامین ب۶ هم فراموش نکن

علم ثابت کرده که هر چی با جنسیت خودت به عنوان یه زن اوکی باشی و خودت رو دوست داشته باشی مشکلات پریودی و بارداریت کم تر اذیتت می کنه