2737
2734
عنوان

شماهم وقتی سرما می‌خورین حس می‌کنید خوشگلتر میشید😐

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 66 پست
من چشام باد میکنه  زیر چشمم سیاه میشه بعد تو خوشگل میشیی؟؟:////

نمی‌دونم من چرا اینجوری میشم خیلی مظلوم و خوشگل تر میشم 😐

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سرما میخورم عاشق صدام میشم...

منمممم 

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
2731

ععع فک میمردم من مشکل دارم ک همچین فکری میکنم هیچوقتم نگفتم ک بهم نخندن🫠

هر چه بیشتر به انسان ها نگاه میکنم،بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به نوح گفت اول حیوانات را نجات بده!
من صبا ک بیدار میشم خوشکل میشم 😅

من صبحا بیدار میشم ژولیده و شلخته میشم خیلی فقط شکمم صافه همین ولی قیافع داغون

2738
ععع فک میمردم من مشکل دارم ک همچین فکری میکنم هیچوقتم نگفتم ک بهم نخندن🫠

همزاد🤝🏼👀

زرد میشم لبمم زرد میشه😅

🤯🤯

اررررههه 😂😂😂 

لپام گل میندازه 

نوک بینیم سرخ میشه 

اصلن یه چیزیییی😍😂🤦 

ولی حیف رنگ و روم زرد میشه 

آرزو میکنم خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️
2706