2733
2734

همه چی داره برعکس میشه وحقمون داره ضایع میشه ...  

اهای اونی که الکی گزارشم زدی وتعلیق شدم منم همه چیو برای نی نی یار گفتم وبراشون همه جیز برملا شد  تعلیقیت نوش جان ‌....واگذارت کردم بخدا ..۲۷ تیر ۱۴۰۲ شروع تغییرات پیش ب سوی زندگی شاد وفراموش کردن گذشته واشتباهاتم وکوتاه اومدنام وضعیف بودنم ..هرچی بود وهرچی شد دست من نبود از این ب بعدش که دست خودمه !!...دوست مجازی اره با خودتم ب خودت بیا مگه چند روز زنده ایم؟چندبار قراره متولد بشیم ؟رها کن غم وغصه رو برای شادیات وخودت ارزش قائل باش توارزشت ولیاقتت اینی نیست که هستی تغییر کن !!!گاهی زود دیر میشود !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا احکم الحاکمین

وزن۶۵هدف ۵۰💪دیدی تو اوج نا امیدی اونقدری که گریه کردی حس میکنی داری میمری به بن بست رسیدی؟اون لحظه یهو یه شادی میاد تو زندگیت که از ذوقش بخندی میگن اون شادی خدائه🥺 ...راسته که یک حس ششم خیلی قوی هستم اما برای هیچ کس دیگه نه حس ونه حتی فاااال میگیرم چون تاپیکمو تعطیل کردین ومن داشتم واژه واژه میگشتم جواب بدم  تقصیر خودمه....خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند،😏😠
2728

سوره فتح و نصر رو بنویس بزار تو جیبت و دائم هم حین دیدن قاضی بخون

❤️💚💙تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی،تا شب نرود صبح پدیدار نباشد...💚💙❤️کاربر قدیمی ام ولی به علت زدن حرف حق بارها ترکیدم😁🙄زیاد ریپلای نکنین منو، چون عقاید خودمو دارم و ممکنه با۹۰ درصد خانومای اینجا همفکر نباشم،پس بزار هر کی نظرش رو بگه و بره🥰🤗(آقاااااایون بیکار و خاله زنکی که توی نی نی سایت هستن درخواست دوستی ندن)😠😒(((خروج برخی افراد از زندگی شما رحمتی از جانب خداوند است که فقط با گذشت زمان متوجه آن می شوید😜🥰)) راستییییی دخترا از اونی که میگفت نمیتونم بدون تو زندگی کنم چه خبر؟!😂همدیگه رودوس داشتین و به اجبار از هم جدا شدین؟! خدمتتون عرض کنم که یکیتون دروغگوی حرفه ایه!!       عکس پروفایل خودمم قشنگا🎀                  

یک دنیا ممنونم ..واقعا همینطوره تنها امیدم خداس ...الهی انقطع رجائی  

اهای اونی که الکی گزارشم زدی وتعلیق شدم منم همه چیو برای نی نی یار گفتم وبراشون همه جیز برملا شد  تعلیقیت نوش جان ‌....واگذارت کردم بخدا ..۲۷ تیر ۱۴۰۲ شروع تغییرات پیش ب سوی زندگی شاد وفراموش کردن گذشته واشتباهاتم وکوتاه اومدنام وضعیف بودنم ..هرچی بود وهرچی شد دست من نبود از این ب بعدش که دست خودمه !!...دوست مجازی اره با خودتم ب خودت بیا مگه چند روز زنده ایم؟چندبار قراره متولد بشیم ؟رها کن غم وغصه رو برای شادیات وخودت ارزش قائل باش توارزشت ولیاقتت اینی نیست که هستی تغییر کن !!!گاهی زود دیر میشود !!!
2738

اگه به دعا کردن بود چه نیازی به وکیل بود ؟؟؟ 

خدا درسته گفته از من بخواهید من اجابت میکنم ولی عقل هم داده که ازش استفاده کنیم 

بدون وکیل قاضی تره هم برات خورد نمیکنه 

آرزو میکنم خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️

وقتی میری آیه الکرسی بخون بین یشفع...عنده بگو خدایا مهر منو به دل فلانی بنداز و محبت ...چندین بار بخون گفت دستات و بمال صورتت.آیه عسی الله آن یجعل ...تا آخر هفت باررکف دستت بخون و بمال صورتت

چه دادگاهی

درمورد طلب پول 

🔴 ﻣوفقیت_در_محکمه(قاضی.‌‌دادگاهی.‌.دادگاه

🟢اﮔﺮ آﻳﻪ ﺷﺮﻳﻔﻪ زﻳﺮ را ﻛﺴﻲ ﺑﺮ روي ﺧﻮد 7 ﻣﺮﺗﺒﻪ.ﺑﺨﻮاﻧﺪ و ﺑﻪ ﺧﻮد ﺑﺪﻣﺪ و ﻧﺰد #ﭘﺎدﺷﺎه #ﻗﺎﺿﻲ ﻳﺎ ﻓﺮد.ﺑﺰرﮔﻲ رود ﺑﻲ ﺗﺮدﻳﺪ ﺑﺎ #ﻧﺼﺮت_ﭘﻴﺮوزي ﺑﺮﺧﻮاﻫﺪ ﮔﺸﺖ.

⭕️» . آﻳﻪ اﻳﻦ اﺳﺖ:

▫️ﺳﻼم ﻗَﻮﻻً ﻣﻦ رب رﺣﻴﻢٍ و اﻣﺘﺎز و اﻟﻴﻮم اَﻳﻬﺎ اﻟﻤﺠﺮِﻣﻮن▫️

اگه به دعا کردن بود چه نیازی به وکیل بود ؟؟؟  خدا درسته گفته از من بخواهید من اجابت میکنم ولی ...

وکیل دارم جریانش طولانیه ...الان یچی میگم میترکه تاپیکم ...گرفتی دیگه منظورمو،؟

یا احکم الحاکمین

چند مرتبه ؟

2706