2410
2553

دختر خالم شوهرش تازه از زندان ازاد شده مچ بندم رو پاشه که فرار نکنه.کلی دختر خالمو بچشو میزنه 

حتی اخرین بار با غمه زخمیش کرد خیلی پرونده کتک داره

حالا میخواد جدا بشه از ترس بچه نمیتونه. مطمینم به پدرش نمیدن بچه رو اما خانواده شوهر میتونن بچه رو بگیرن؟؟دختر خالم میخواد بچه پیش خودش بمونه امکانش هست؟؟؟خانواده شوهرشم گفتن تا درخواست طلاق دادی بچه رو میبریم ازپیشت

بچه چنسالشه جنسیتش چیه 

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

با توجه به قانون جدید اون بچه باید پیش مادرش بمونه اگر مادر نخواد خانواده پدر مجبورن بچه رو ببرن و الان دختر خالتون میتونه بره از خانواده شوهرش بابت گرفتن بچه شکایت کنه

پیج اینستام...... 
پسر ۷ سال

پدر ک صلاحیت نداره میدن ب مادر

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
2706