2733
2739

اصلا توانایی هیچ کاری رو ندارم. انگار تموم جونم رو گرفتن فقط یه نفس برای زنده موندن

بدویارم نیستم فقط بعضی از بوها اذیتم میکنه اما اصلا توان ندارم. همش باید دراز بکشم. انرژیم خیلی سریع میفته. فقط مینورم که بابتش فولیک میخورم

یه چیز شور میخورم یه مقدار بهترم اما بازم سریع بیحال میشم. گوشهام کیپ میشه. توانایی ایستادن ندارم. بچه دومم هست. اما دوقلو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تد ۴ ۵ ماه اینطور بودم. بعدش درسته آدم سنگین میشه نفس کم میاره ولی خب به کارام میرسم اون حالت بیحالی رو ندارم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

منم دقیقا همینجور بودم ولی بو اذیتم نمیکرد

ایقد بی انرژی بودم خدا میدونه

رفتم دکتر مولتی ویتامین و کلی قرص تقویتی داده بهم خوب شدم قند خونم میوفتاد اینجور میشدم 😩

2738

دقیقا منم اینجورم. همش بی حالی سرد بودن دست و پا انگار دست و پام میلرزه و سرم سبکه

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓

منم اینطوریم، یه دقیقه میام رو‌مبل بشینم به ۵ دقیقه نمیکشه جلو‌ تلوزیون دراز کشیدم🫠 صبح از خواب پامیشم صبحونه بخورم دوباره بعدش رو‌تخت دراز کشیدم خوابم میبره😂 همش خستم و‌کوفته. 

عزیزم خدا قوت. 

منم دومی رو باردارم. 16هفته ام. هنوز تهوع ول کنم نیس. سر دخترم این موقعا کامل تموم شد. انرژی داشتم. سرحال قبراق بودم. الان از اولش خوابالو و کسلم و بی انرژی. 

شدت احساس تهوعم نسبت به بارداری اولم خیلی خیلی بهتره شکرخدا ولی طولانی تر شده. 😥هی میگم نکنه تا اخر باهام بمونه. کلافه شدم. 

با زور شام و ناهار درست میکنم و به دخترم میرسم  

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻

عزیزم ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی.دوقلوکه باشن آدم یکم ضعیف ترمیشه دیگه بایدچیزای مقوی بخوری تا جون بگیری..دوقلوهات رو خدا برات نگه داره عزیزم . کاش منم دوقلوباردار شم خیلی دلم میخواد..

2706