2726
عنوان

دوستان کسی بلده خواب تعبیرکنه

194 بازدید | 16 پست

چندشب پیش خواب دیدم .تواتاق برادربزرگم دیگ بزرگ بود.کف اتاق کنده بودن دیگ گذاشته بودن داخل گودال.کاچی میپختن..دوتاپسربچه انداختن تودیگ کوچک بودن..به برادرکوچکم گفتم دایی دپتاپسربچهاانداخت تودیگ کاچی برادرم گفت من اگه بدونم باانداختن بچهاتودیگ مشگلمون حل میشه خودم بچهامیندازم تودیگ...یک پسربچه سرش بریده بودن انداختن تودیگ..البته دایی من فوت کرده..حالانمیدونم چکارکنم کسی می‌دونه تعبیرخواب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تعبیر خواب کلییی ناخن گیر دم خونه یه نفر چی میشه؟

خیره ان شا الله قراره آدمای بد از خونت رونده و پا بریده بشن

میتونه یه سری دوست ناباب باشه که باهاشون قطع رابژه میکنید

صدقه به مستحق فراموش نشه

ان شا الله که خیره خوابت هم تعبیر نداره عزیزم از این خوابای الکی پلکی بوده دلتو آشوب نکن بابتش برای ...

خواب منو تعبیرشو میدونی ؟

خانواده شوهرم اصلا نمیدوننن دارم اقدام میکنم به بارداری

خواهر شوهرم خواب دیده یه دختر بچه خوشگل بغلمه 

مادرشوهرم هم خواب دیده یه دختر بچه بغل خودشه که نمیدونه واسه کیه

خیره ان شا الله قراره آدمای بد از خونت رونده و پا بریده بشن میتونه یه سری دوست ناباب باشه که ب ...

مرسی گلم 

تعبیر سه تا خر چی میشه که یکیشون با بار فرار میکنه

عزیزان من نی نی یار نیستم ❤️😊هر کسی که داری این درباره رو میخونیواز طرف من یه صلوات برای تو ❤️
تعبیر خواب کلییی ناخن گیر دم خونه یه نفر چی میشه؟

حقیقتش من تعبیر خواب بلد نیستم اما یقین دارم اگه اولین نفری که خوابت رو براش میگی و تعبیر میکنه تعبیر به خیر کنه حتی خواب بد هم برات خیر و خوشی میشه

خواب منو تعبیرشو میدونی ؟ خانواده شوهرم اصلا نمیدوننن دارم اقدام میکنم به بارداری خواهر شوهرم خواب ...

خیر و خوبیه ان شا الله اینکه پیگه مشخصه و نیاز به تعبیر نداره. خدا یه تو دلی خوشگل بهت میده یه دختر ناز

ان شا الله به سلامت میاد بغلت🙏🏻

2706