2733
2734
عنوان

شیر گاو اصل از کجا بیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 24 پست
فریزر که میمونه از همونجا میذارم یخ بزنه تا برسیم تهران بازم یخه دو ماه هم نگه داشتم

چه خوب

تمام غصه های دنیا رو میشه با یه جمله تحمل کرد                «خدایا میدانم که می بینی »

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منظورم اینه که اب قاطیش میکنن اصلا غلظت طبیعیش نداره 

ماهم تو شهرمون بعضی با آب قاطی میکنن.من هفته ای یکبار میرم از اون سر شهر میخرم هم ماست ودوغ میزارم هم برای خوردن بر میدارم

2731

وقتی جوشید ، زیرشو کم کن چند دقیقه قل بزنه

آبی که قاطیش کردن تبخیر میشه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2738

شیر پاستوریزه.یه سخنرانی دکتر ظریفی داره خیلی کامله ۱ ساعته راجع به شیر پاستوریزه و این حرفها و شیر محلی. با کلی مقاله معتبر که تو دانشگاه تایید شده و مدارک ثابت میکنه که شیر محلی الان خیلی خوب نیست میکروب و بیماری زیاد داره و به خاطر چربی بالا جذب کلسیم میاد پایین و اون تایمی که جوشونده میشه میکروباش همه از بین نمیره زیادم بجوشه چربیش بالا میره کلسیم نمیمونه بهترین شیر ماستوریزه های یه هفته ایه. 

روانشناسی کودک

من عاشق شیر پاستوریزه ام از گاوو مستقیم بخاطر بوش نمی تونم زیاد بخورمم

بعد گرونه والاا ی پاکت میگری ۲۷ نمیدونی کیک درست کنی شیرکاکائو درست کنی یا همینجوری بخوری

واسه شادی روح تمام بابا بزرگا و بابا بزرگ مهربون من که ۲۷ آذر جلو چشام اسمونی شد صلوات بفرستید😭🌱