2726
عنوان

شیر گاو اصل از کجا بیارم

261 بازدید | 24 پست

بچه ها احساس میکنم این شیرهایی که ماست بندی ها میفروشن طبیعی طبیعی نیستن 

شما چه شیری می‌خورید ؟

من خودم عاشق شیر گاو روستاها هستم 😋😋

تمام غصه های دنیا رو میشه با یه جمله تحمل کرد                «خدایا میدانم که می بینی »

طبیعی که طبیعیه ولی با کلی آب😐

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از یه اشنایی چیزی

مستقیم از کسی که گاو داره بخر

من زیاد دوس ندارم به نظرم بو میده😅

با افتخار یک ارمی هستم💜 اگه از چیزی خوشت نمیاد مجبور نیستی نظر بدی🔪 اگه طرز برخوردت با ادما بر اساس قیافه ، پول ، ملیت و نژاده روی من ریپلای نکن مرسی🗿 توی تایپای درسیتون تگم کنید💜
مگر شیر گاو غیر اصل داریم !؟

منظورم اینه که اب قاطیش میکنن اصلا غلظت طبیعیش نداره 

تمام غصه های دنیا رو میشه با یه جمله تحمل کرد                «خدایا میدانم که می بینی »

از لبنیاتی میگیریم

ولی وقتی میرم شمال تو روستای مادرشوهرم یکی گاو داره و شیر برای فروش داره. چند تا بطری میخرم میذارم فریزر

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
چرا عزیزم هستن، تو شهر ما که هست، چون هم طعمش معلومه هم بوش، لبنیات بومی دارن معمولاً

تو تهران نیست قشنگ معلومه اب قاطیش میکنن

از لبنیاتی میگیریم ولی وقتی میرم شمال تو روستای مادرشوهرم یکی گاو داره و شیر برای فروش داره. چند تا ...

خیلی عالیه هرچی میخوری سیر نمیشی ☹️

از لبنیاتی میگیریم ولی وقتی میرم شمال تو روستای مادرشوهرم یکی گاو داره و شیر برای فروش داره. چند تا ...

تو فریزر تا چند روز میمونه ؟

تو فریزر تا چند روز میمونه ؟

فریزر که میمونه از همونجا میذارم یخ بزنه تا برسیم تهران بازم یخه

دو ماه هم نگه داشتم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706