2726

دلیلش چیه من تخت میخوابم رو زمین یا رو مبل یا رو تشک و اگر خیلی بشینم رو زمین بدجور لگنم قفل میکنه و میگیره و نمیتونم بلند شم یا چرخ بخورم اینقدر درد شدید میگیره میخوام بمیرم از درد انگار استخونش جا نمیره دلیلش چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من گاهی دردش به زیر شکمم میرسه اصلا نمیتونم تکون بخورم

یعنی قفل میشه یا درد لگن فقط دارید که به زیر شکمتون میزنه 

دلیلش چیه میدونید 

من نمیتونم حتی پیاده روی ورزش بکنم اذیت میشم 

2728
برو ارتوپد عکس از لگنت بگیر شاید مفصل لگنت مشکل پیدا کرده

رفتم عزیزم کلی دکتر ام آی آر عکس ولیمیگن فقط التهاب لگنی که فقط با تزریق کورتن خوب میشه ولی دکتری که برام کورتن تزریق می‌کرد رفت خارج نمیدونمپیش کی برم 

یعنی قفل میشه یا درد لگن فقط دارید که به زیر شکمتون میزنه  دلیلش چیه میدونید  من نمیتونم ...

دردش جوریه انگار سوزن زدن تو استخونای لگنم اصلا نمیتونم پاشم دکتر نرفتم

. 🌻🌻💚
رفتم عزیزم کلی دکتر ام آی آر عکس ولیمیگن فقط التهاب لگنی که فقط با تزریق کورتن خوب میشه ولی دکتری که ...

پس مراعات کن رو رمین نخواب و نشین از توالت فرنگی استفاده کن ، پله استفاده نکن و جسم سنگین بلند نکن 

پس مراعات کن رو رمین نخواب و نشین از توالت فرنگی استفاده کن ، پله استفاده نکن و جسم سنگین بلند نکن&n ...

هیچکدوم رو نمیتونم مراعات کنم فقط اینکه رو زمین نخوابم رو تمرین کردم 

میگم یه دکتر ارتوپد عالی تو تهران سراع داری که بتونه‌کورتن تزریق کنه به مفصل لگنی

هیچکدوم رو نمیتونم مراعات کنم فقط اینکه رو زمین نخوابم رو تمرین کردم  میگم یه دکتر ارتوپد عالی ...

مجبوری رعایت کنی گلم ، 

دکتر خودم ، مسعود نوروزی ، من پیش ایشون تعویض مفصل کردم ، دکتر محمد طالبی هم خیلی خوبن