2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مدارس ابتدای پیش دبستانی و مهد کودک فردا توی استان های البرز. تهران. اصفهان تعطیله

قوی و سرسخت راهی که میدونم به هدفم میرسم را طی میکنم😎اینجا زیر 20 سال بودن جرمه😆😂درحالی که بعضی ها تجربه و درک بهتری نسبت به بقیه دارن😁دهه 80 نیستم😁🌚

#اطلاعیه

📌به‌جز فیروزکوه، دماوند، رودهن و پردیس 👇

‌🛑 مدارس ابتدایی شهرستان‌های استان تهران فردا چهارشنبه ۹ آذر مجازی است📱

🔹با توجه به استمرار آلودگی هوا در استان تهران تمامی مدارس شهرستان‌های استان تهران در مقطع ابتدایی (به‌جز فیروزکوه، دماوند، رودهن و پردیس) روز چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

🔹مهدهای کودک و مراکز پیش‌دبستانی شهرستان‌های استان تهران نیز فردا تعطیل خواهند بود.

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

زهد ریایی،جهل مقدس...

من حال ندارم بیدار بشم کاش تعطیلش کنن😶

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
تعطیل برا آلودگی هوا رو نمیگم برا تیم ملی رو میگم جایی نشنیدید ک تعطیل کنن؟ 

خو هنو که نبرده. ببره تعطیل میشه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2706