2733
2734
عنوان

مهمون دارم

194 بازدید | 12 پست

خانواده همسرم میخان بیان و تازه عروسم  دفعه دومه میان میخام شیک پذیرایی کنم مرغ و قرمه سبزی درست کنم و سالاد و اسنک و ژله واسه سفره

بنظرتون قبل و بعد شام چی بیارم ب جز میوه؟

دسر راحت کسی سراغ داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آب هویج ، کدوحلوایی میتونی بپزی  ژله هم ساده درست کن توی قالب طرح دار اگه داری

اونو برا سفره میخام درست کنم ژله ولی کیک کدو حلوایی درست نکردم تا حالا 

کیک شکلاتی و کیک قهوه و هویج و سیب درست کردم و خوب شدن بنظرتون کیک درست کنم؟

اونو برا سفره میخام درست کنم ژله ولی کیک کدو حلوایی درست نکردم تا حالا  کیک شکلاتی و کیک قهوه ...

بله هر کدومو بهتر و خوشمزه تر درست میکنی ، البته اگه فکر میکنی شیرینی نمیارن

اونو برا سفره میخام درست کنم ژله ولی کیک کدو حلوایی درست نکردم تا حالا  کیک شکلاتی و کیک قهوه ...

به نظرم حالا که اینجوریه توقع شوهرتو از خودت زیاد نکن 

به جای لینکه خودتو اذیت کنی شیرینی از بیرون بخر یا اگه براتون سنگینه شکلات بخر

تحمه هم که داری میوه هم که داری سه نوع غذا و ژله و سالاد هم که هست مگه چه خبره

باور کن کیکت خراب بشه هم خودت اعصابت خورد میشه هم اونا یه جور برخورد می کنن که حسابی حس خورد و خاک شیر شدن بهت دست میده اما اگه خوب شد میخورن یه آب یا چای هم روش پس نمیخواد یهو همه هنرهاتو توی یه شب رو کنی نه دفعه اوله که میان و نه دفعه آخر پس خودتو اذیت نکن سنی هم نداری که بخوان ازت انتظار زیادی داشته باشن پس خودت توقعات رو زیاد نکن 

مخصوصا شوهرت ببینه از پسش بر میای دیگه هر دفعه همبن آش و همین کاسه چون زحمت و خستگی تو رو نمی بینه و فقط نتیجه کار رو می بینه که پزش رو میده و به خانوادش سرویس میدی پس نکن دختر گلم

2738
به نظرم حالا که اینجوریه توقع شوهرتو از خودت زیاد نکن  به جای لینکه خودتو اذیت کنی شیرینی از ب ...

ممنون عزیزم ک انقد قشنگ راهنمایی میکنی اره هرماه ی روزش نوبت منه ک دعوتشون کنم ینی اجباریه به قول دوستم میگف عادتشون میشه ی بار درس نکنی ناراحت بشن 

ممنون عزیزم ک انقد قشنگ راهنمایی میکنی اره هرماه ی روزش نوبت منه ک دعوتشون کنم ینی اجباریه به قول دو ...

چه خبره ماهی یه بار زوج جووون مهمونی بدن آخه

خانماده خودت رو هم ماهی یه بار مهمان میکنی؟

نذار برنامه و زمانبنذی زندگیت بیفته دست خانوادهذشوهر که اونوقت یه بار بخوای بری سمت خانواده خودت دلخوری پیش میارن

چه خبره ماهی یه بار زوج جووون مهمونی بدن آخه خانماده خودت رو هم ماهی یه بار مهمان میکنی؟ نذار برنا ...

خب پدرشوهرم فوت کرده بعد کلا اینارسم دارن ۴تا خانواده ایم هرهفته خونه یکی من اصلا دوس ندارم برم ولی چون همسرم احترام میزاره ب خانوادم میرم و باید ماهی ی بار پس بدم دعوتی اجباریو

خب پدرشوهرم فوت کرده بعد کلا اینارسم دارن ۴تا خانواده ایم هرهفته خونه یکی من اصلا دوس ندارم برم ولی ...

احترام درست تکا همسرت پذیرای این هست ماهی یه بار خانوادتو دعوت کنید؟ یاتوبر نامه هاشونشرکت نکنی مه به خانواده خودت برسی؟

الان اینایی که گفتم مشخص نکنی تا آخر باید فقط با اونا رفت و آمد کنی. بعد رسم چیه؟ این یه توافقی بین خود این چهار خونوادست و هیچ رسمی در کار نیست رسم و این چیزا رو خود  افراد میسازن و به نفع خودشون