2733
2734

بچه م ۴ سالشه بغلشو پر خوراکی میکرد از هر چی میخواس براش میخرید ی روز بدجور باشوهرم بحثم شد گفتم انقد پرروش کردی میبرمش مغازه از هر چیزی برمیداره دیگ حق نداری بیشتر از ی چیز براش بخری ک البته الانم دو سه تا میخره براش ولی من چن بار تو مغازه گفتم باید ی دونه انتخاب کنی اگ میخوای چیز دیگ برداری اونی ک دستته بذار سرجاش امروز اسمارتیز خرید بعد دلش ژله خواست داد دستم اسمارتیزو گف اینو نمیخوام مامان ژله میخوام شوهرم شاخ دراورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولش کن حالا انتخاب یکی گناه داره حدااقل دو تا بهش فرصت بده😁😁😁 دختر منم چهارسالشه همش یه پلاستیک خوراکی برمیداره

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2731
2738

خیلی زشته رفتارت خب بچه بزار هر چی خواست برداره حسودیت میشه ؟

مامان منم همین‌طور بود بابام با من که خوب بود از حسودی اذیتم میکرد و کتکم میزد 

واقعا چطور  حسودی بچه خودتون رو میکنید حالا برداره چی میشه مگه

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂
استارتر تو موارد دیگه رعایت کنین ولی غذا و خوراکی رو هرچی میخواد بهش بدین گناه داره 

آخه خوراکی کجاش خوبه هی واسه بچه بخری

اخرش هم اینا رو میخورن غذا نمیخورن😤😤

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
2706