2737
2739

وای خسته شدم از دستش همه اش کیک درسته میکنه میزاره گروه هر چی خورد می‌زاره من خیلی درست میکنم اما زیاد عکس نمیزارم 

خیلی پز میده همه می دونن با من لج وقتی میرم جایی برقصم میپره میاد آهنگ و از اول میزاره وسط رقص همه از این کارشون بدش اومد چند بار تکرار کرده 

یا جوری حرف میزنه ک آره من همه چیز می‌دونم 

خیلی بدجنس 

تو رو خدا بگین من چی کار کنم 

خوشا جانی که جانانش تو باشی💞k💘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

به کتفت بگیر😃

کسی که باذات خراب خود قصدتخریب دیگری را دارد؛ بی شک بایدبه دنبال مرهمی برای عقده های خود باشد.  My lran 🖤 O my soul 🖤 O my belief and faith. تو کتاب بی‌شعوری خیلی قشنگ نوشته:«بی‌شعورها قابلیت شگفت انگیزی برای دیدن تنها یک وجه از هر مساله‌ای رو دارن،همون وجهی که منافع اونا رو تامین میکنه»حالا شما هی سعی کن برای کسی که نمیفهمه توضیح بدی:)

یجوری رفتار کن که آره تو راست میگی زیاد بهش محل نده عقده ای 

اگه دوباره این کارش تکرار شد وسط رقص بگو فلانی نترس من نشستم آهنگو از اول میزنم توئم برقصیم جا نمیمونی

دنیا واقعا عجیبه!از اون عجیب تر قلب آدماش(: اگه صدنفر بهت روحیه مثبت بدن ولی ینفر منفی، قلبت می‌شکنه(:  حواسمون به قلبای هم باشه♥️
خیلی بی محلش میکنم این بد تر میکنه یعنی واقعا تصورش نمی کنید 

دوست داره به تو برسه ولی نمیتونه

دنیا واقعا عجیبه!از اون عجیب تر قلب آدماش(: اگه صدنفر بهت روحیه مثبت بدن ولی ینفر منفی، قلبت می‌شکنه(:  حواسمون به قلبای هم باشه♥️
2706