2733
2734
عنوان

پرستار وحشی

| مشاهده متن کامل بحث + 1937 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا لعنتتت نکنههههه دختررررر من قلبم باطری میخورهههههه  ضعیفههههه  شوخییی🤣🤣🤣🤣

من عاشق ریختن قلب انسان ها هستم😈

میخوای ادامه بدم؟😈

{عاشق تاپیک های ترسناک و پاترهدی} با من زیاد بحث نکنید تو تاپیک ها حوصله خون و خونریزی و سر کله زدن با آدمای نفهم رو ندارم❌ به امضامم گیر نده. امضام هیچ ربطی به تو نداره فضول جانِ مَن!😊
2731
وای من برام پیش اومده  اون دفعه رفتم بیمارستان یه پرستار آقایی بود اینقدر ناز داشت و عشوه میوم ...

😂😂😂

نیست هیچ احدی لایق احترام..!                                            
من عاشق ریختن قلب انسان ها هستم😈 میخوای ادامه بدم؟😈

قربون دستت من خودم نزده میرقصم دیگ تو تشدیدش نکن🤣🤣

شعور ادما هارو سن و سالشون نشون نمیده نوع گفتارشون,نوشتارشون و نحوه برخوردشون اونو اثبات میکنه   #باشعور_باشیم                                      
پاتر هدی تو امضات کیه

یعنی چی

{عاشق تاپیک های ترسناک و پاترهدی} با من زیاد بحث نکنید تو تاپیک ها حوصله خون و خونریزی و سر کله زدن با آدمای نفهم رو ندارم❌ به امضامم گیر نده. امضام هیچ ربطی به تو نداره فضول جانِ مَن!😊
2738
🤣🤣🤣حالا من نترسیم برا خودم دیشب بیمارستان رو روسرم گذاشتم بس ک تهدیدشون کردم بچم چیزیش نشه 

والا کار خوبی میکنی مث من بی زبون نباش😂

نیست هیچ احدی لایق احترام..!                                            
.

😂😂😂

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...
رگتون هم پاره میشد اتفاق خاصی نمی افتاد.بد رگ بودید نتونسته رگ پیدا کنه.ایا این نماد وحشی گریه؟؟

والا بخدا 😑

فقط یه چیزی تو ذهنشون هست که همه جوره پرستار رو بکوبند 

نمیدونستم روز پرستاره وگرنه بش میگفتم😂

😂😂😂با جیغ و گریه

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2706