2726
عنوان

ازدواج برای من زود نیست؟

741 بازدید | 31 پست

سنم ۲۴/۵ واقعا یک درصد ذهنمم درگیر ازدواج نیست ،اصلا جز ترس هامه مخصوصا درگیری دوست و همکارو با شوهراشون میبینم

قیافمم خیلی بیبی‌فیسه ،الان چند مورد بهم‌معرفی شده ولی واقعا حتی نمیخوام ببینمشون 

دیت اول با ادمی که به عنوان دوستی میاد جلو برام خیلی راحته ولی واسه ازدواج نه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی اشتباه میکنی

الان بهترین سنه 

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)

خب وقتی آمادگی نداری ازدواج نکن

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

سنت مناسبه ن زوده ن دیر

ولی اگه امادگیشو نداری ازدواج نکن

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️

هر وقت خواستی با کسی ازدواج کنی حتما برو باهاش مشاوره پیش از ازدواج و تست بدید چون جوابش واقعیه 

اگه بگن به درد هم نمیخورید واقعا باهم ادامه ندید 

اگه گفتن به هم میخورید هم راحت برو باهاش سر زندگیت

2706