2726

تا چقدر میخوان هزینه کنن؟ بنظرم یه قیمت بدن مثلا بگن تا 30 تومن میتونیم هزینه کنیم بعد با سلیقه خودت برو هم سرویس ببین هم نیم ست و انتخاب کن 

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)

مگه میتونی قبول نکنی؟ 

خب طلا الان خیلی گرونه،خودتو بخاطر طلا ناراحت نکن همینکه بخاطر طلا باهاشون بحث نکن ارزش خودت میاد پایین. بزار هرچی خاستن بگیرن.دوروز دیگه خودتم میخای جهاز بخری ممکنه گرونی بیشتربشه نتونی خیلی عالی بگیری. سخت نگیر کلا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچی عید به عید هیچی نیاوردن فقط سر عقدم یه نیم ست ظریف اوردن ادم میترسه بندازه گردنش 

تو نمیدونستی

(لایک  نفرمایید)       گفتند که او عاشق گیسوی کمنداست/موهای من از عصر همان روز ،بلند است
ولی در کل هیچ عیدی بمن چیزی ندادن جز نوروز که لباس اوردن و اجیل

عاشق شب یلدام 

شوهراینده م چیزی نیاره. جنازه میشه رو دست ننه باباش😂🙄

(لایک  نفرمایید)       گفتند که او عاشق گیسوی کمنداست/موهای من از عصر همان روز ،بلند است

ما اصلا اسم این چیرا رو نیاوردیم گفتیم طلا هر چی وسعتونه چیزا دیگه هم سبک و ارزون برداشتم الانم پشیمون نیستم تو کل مراسم عقد و عروسی و ...بی حرف و حدیث بودیم در نتیجه بعدشم احترامات حفظ،شده تا الان

2706