2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سنتون کمه ولی منو یاد قبلنام انداختین. من که خیلی افسرده شدم. طوری که حتی نمیتونم کسیو پیدا کنم.

نگو این حرفو عزیزم،دقیقا چن سالته؟

رو نمیخواد گلم،آدم یه موجود اجتماعیه بدون اجتماع و آدماش نمیتونه و نمیشه

من شرایط جسمی کوهنوردی رو ندارم وگرنه میرفتم،یا مثلا پول باشگاه رفتنو ندارم وگرنه هر روز میرفتم

اگه شرایطشو داری گروه ورزشی و دوستانه خیلی خوبه،کتاب و کافه و گاهی هم ارتباط با یه نفر از جنس مخالف

تو دختری هستی که می‌تونی با ذهنی آسیب دیده رویا ببینی،تو لایق دنیا و تمام گنجینه های آن هستی💕
من چون بیمارهستم کاری نمیتونم بکنم فعلا ولی سرم روباخانواده م گرم میکنم همیشه سعی میکنم روحیه م روبا ...

اخه یک چیزایی هست من نمیتونم اینجا کامل توضیح بدم. یعنی نمیخوام خیلی اطلاعت از خودم بریزم تو نی نی سایت.

2738
اخه یک چیزایی هست من نمیتونم اینجا کامل توضیح بدم. یعنی نمیخوام خیلی اطلاعت از خودم بریزم تو نی نی س ...

عزیزم درک میکنم هرچی که هست وبه خاطرش ناراحتی ماهممون انسان هستیم من تازه چندماهی هست خودم روازیه ماجرای عاطفی سمی کشیدم بیرون...خداروشکرمیکنم نصیبم نشدعزیزم...یعنی اگربااین دیدبهش نگاه کنی حالت بهترمیشه اینکه خیلی خیلی شانس آوردی که مجبورنیستی بایه آدم سمی ازدواج کنی اون آقاخواستگاربود ولی خداروشکرهزارمرتبه شکرکه اصلاقسمت نشد من همین تجردوتنهایی روبه ازدواج سمی ترجیح میدم انشاءلله نصیبت یه جنتلمن باشخصیت که قدرت روبدونه❤

2706