2737
2734
عنوان

حرف من درسته یا شوهرم؟؟

503 بازدید | 55 پست

من میگم ژنتیک برفرض ژن کشاورز بودن و کارگری تو خانواده شوهرم هست و ژن کارمندی درخانواده من.

اینها ژنتیکی هستند و ممکنه به بچه هامون منتقل بشه.

شوهرم میگه نه اینها مهارته نه ژنتیک.من میگم علاقه طرف تو اون ژنتیک نهفتست چجوری یک خانواده میبینی همه دکترن یکی همه نقاش هنرمند.ژن متناسب با اون دل محکن بودن برای دکتر شدن یا احساسی بودن برای نقاش شدن تقویت شده و قابل انتقاله.شوهرم مخالف با منه

بنظرم شوهرتون درست تر بگن

اطلاعات مورد نیاز دوستان تازه وارد ب نی نی سایت:              اسی=استارتر , آغازکننده تاپیک , آنکه تاپیک میزند.                 بز=بگذار , لطفا عکس (یااسکرین)را قرار بده                          وقیح=استعاره از مرد نامحترم و بی شرمی ک علاوه بر حضور در نی نی سایت ب جمع آوری عکس اعضا میپردازد.                                      پ ن:برای حذف پست مورد نظرخود سه نقطه پایین پست را فشار دهید.(برای حذف کمتر از پنج دقیقه فرصت دارید)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی به ژنتیک داره😂 یه خانواده ملاک هاش اینا بوده به بچه اش یاد داده بچه تو اون محیط بوده علاقمند شده به ژن چرا ربط میدی😂

بعد اون بدبختی که تو روستا بوده دکتر شده خانواده اش هم کشاورز بودن چی؟ نکنه بچه ی کسی دیگس 

2728

اینجوری باشه دیگه ادم خودساخته ای وجود نداره چون همه باید از روی ژنشون کار انتخاب کنن

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
2738

چه ربطی داره کی گفته ژنتیکه دلاک حموم میشناسم پسرش دکتره

کشاورز بچش دکتره

یکی هم دکتره بچش هیچی نشده

کی گفته اینا ژنتیکه 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؛ جان من ذاتیست بعضی ویژگی 

از یه جهت درست میگی ولی ژنتیک نیست اگر خانوادت و یا پدرت کارمند باشن تو هم با توجه به جو خانواده و شرایط حاکم بر اون کارمند میشی البته مواردی هم بوده که پدر کارگر بوده فرزند پزشک شده ولی درصدشون مطمئناً کمتر هست

2706