2733
2734

سلام دوستان

دوماهه عقد کردم ازدواج دوممه شوهرم خیلی خیلی نکته گیره و منتظره یه چیزی یگم دعوا راه بندازه اصلاهم کوتاه نمیاد هرشب هرشب دعوا داریم امشبم قهرع خیلی میترسم دلشوره دارم دلم داره میترکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنتی بود ازدواجتون؟

گیانم 💚 فیدای 🤍 ایرانم❤                                                   هر کجا مرز کشیدند بیا پل بزنیم🥲🥰🤍🫂                    وطن ای مادر غم دیده ام ، وطن جانِ به لب رسیده ام ، وطن دردت به جانم💔🩹🫂                             
2731
2738

از چی دلشوره داری؟ اول زندگی که همه بحث دارن..چند سال که بگذره مرد حامی زنش میشه..ولی اکثرا اولش همه فکر میکنن خانوماشون اشتباه میکنن..ولی کلا ببین چطوریه چه اخلاقایی داره نذار زیاد بحث بشه اولش یکم کوتاه بیا تا لم کار دستت بیاد

از چی دلشوره داری؟ اول زندگی که همه بحث دارن..چند سال که بگذره مرد حامی زنش میشه..ولی اکثرا اولش همه ...

خیلی حواسمو جمع میکنم سوتی ندم ولی لامصب باز یه چیزی میگم بی حواس

یبار شکست خوردم روزای بدی رو گذروندم میترسم وقتی قهره انگار دنیا برام تموم شده

من زیاد تجربه ندارم ولی اوایل ازدواجم عزیزم طبیعیه. فرهنگ‌ها متفاوته یهو غر میزنه. اول ازدواج همه دع ...

مشکل مالی نه به اون صورت حالم خیلی بده دلم خیلی گرفته

خیلی حواسمو جمع میکنم سوتی ندم ولی لامصب باز یه چیزی میگم بی حواس یبار شکست خوردم روزای بدی رو گذرو ...

نه انرژی منفی نده بابا..ولی مواظب حرفات باش قبلش فک کن..اگرم زودتر بری سر زندکیت بهتره تا عقد

خیلی حواسمو جمع میکنم سوتی ندم ولی لامصب باز یه چیزی میگم بی حواس یبار شکست خوردم روزای بدی رو گذرو ...

اصلا اجازه نده متوجه این موضوع بشه ک قهرش خیلی زیاد روت تاثیر میذاره چون این میشه اهرم فشارش و یموقع اذیتت میکنه

تعریف من از عشق همان بود که گفتم🍃دربند کسی باش که دربند حسین است❤️❤️❤️به یاد رنگین کمان 🌈🖤
مشکل مالی نه به اون صورت حالم خیلی بده دلم خیلی گرفته

حق داری عزیزم ولی یع چیزی بگم. بیشتر به این فکر نمیکنی نمیتونی ازش جدا شی؟ این بیشتر ناراحتت نمیکنه؟ یعنی به نظرم اومر فکر میکنی ازدواج دومه نه راه پس داری نه پیش. 

2706