2726

بستگی داره با دانتل بخوای یا سنگ دوزی یا جنس پارچت چی باشه...مزونی هم که برات بدوزه خیلی مهمه 

من خودم سال ۹۹ دوتا جشن عروسی داشتم و دوتا لباس عروس خریدم ک الان موندن رو دستم 

اگر مثل من بعدا جا ندای که نگه داری کنی پیشنهادم اینه که فقط تن اولش رو خودت بپوش بعد بفروش به همون مزون

قیمت لباس عروس معمولی تو مزونای معمولی از ۱۵ اینا شروع میشه به بالا

بعضی مزدنا وقتی براشون عکس لباس مدنظرت رو بفرستی قیمت رو حدودی میگن اگه خواستی یه پیام به اونا بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا اونجا هم رفتیم  الان رفتیم مزون هستی رو ب رو شانزلیزه گفت ۴۰ تومن ما خریدیم گفتیم چیزی ...

من لباس عروسام رو مزون هستی دوختم از گن و کاپ سینه و اینا خیالت راحت باشه که درجه یکه اما قیمتاش هم یکم بالاست اگر بودجه برات مهمه دنبال مزون های دیگه باش اگر نه ک انتخاب خوبی کردی

2728
از ۱۰ تومن تا چند صد میلیونی ، بستگی به بودجت داره و برندش 

اره خیلی رنج قیمت متفاوته تور روی سرش جدا از ۴۰ تومن لباس شد ۱۰ تومن 

دو متر تور 

بخند بیخیال همه چی دنیا دو روزه ...😇😇😇
برای زن داداشم میخواییم بخریم بعد گفت ۳۵ کرایه و خریدش۴۰ ولی بنظرم گرون اومد 😐

چخبرههههههه😐😑

گیانم 💚 فیدای 🤍 ایرانم❤                                                   هر کجا مرز کشیدند بیا پل بزنیم🥲🥰🤍🫂                    وطن ای مادر غم دیده ام ، وطن جانِ به لب رسیده ام ، وطن دردت به جانم💔🩹🫂                             
من لباس عروسام رو مزون هستی دوختم از گن و کاپ سینه و اینا خیالت راحت باشه که درجه یکه اما قیمتاش هم ...

اها پس رنج قیمتاش همبنه؟ 

قیمت مهم بود منتها گفتیم چیزی حسرت نمونه تو دلش براش هر چی انتخاب کرد گفتیم بگیریم 

با تورش شد حدودا ۵۰ البته کفش و اینا هنوز نخریدبم 

پس خوبه اگه حوب دربیارن باز میصرفه 

اتفاقا اونجا هم رفتیم  الان رفتیم مزون هستی رو ب رو شانزلیزه گفت ۴۰ تومن ما خریدیم گفتیم چیزی ...

نه عشقم 😂

مزنه همونقده

من نمیدانستم معنی هرگز را ؛ تو چرا بازنگشتی دگر🥲🖤

قیمت هم همین حدوداست عزیزم 

الان همه چی فضایی شده 

حالا شما رفتین سمت شانزلیزه اونجا قیمتا مناسب تره مثلا 

اگه میخواستین برین جاهای بالاتر یا برند بخوایین از مزونای معروف بگیرید خیلی بیشتر میشد اناشید حسینی لباس عروساش خیلی قشنگن ولی قیمتاش وحشتناکه 

و اینکه خیلی خانواده باشعوری هستین خدا حفظتون کنه 

پدرتونم خدا نگه دار 

ایشالا عروستون هم شعورش برسه و قدر دان باشه

مدل ماکسی باید اندام خیلی ردیف باشه وای من خیلی دوست داشتم اون مدل اما یکم تپلی بودم پرنسسی گرفتم&nb ...

اره مثل منه تقریبا  سایز ۳۸ میشه

پفداراشم خوشگلن 😍

2706