2726
عنوان

هضم شدن سریع غذا

134 بازدید | 4 پست

سلام بچه ها ،من الان ۱۲ هفته و دو روز باردارم ، به فاصله دو ساعت باید یه وعده غذای کامل بخورم ،فقط هم باید غذا باشه وگرنه حالم بد میشه(اگه میوه یا تنقلات بخوزم که قشنگ میوفتم از تهوع) و معدم میریزه به هم نفخ و ورم شدید میگیرم، نمیدونم چرا انقد زود غذام هضم میشه ، با این حال یه حالت تهوع و سنگینی معده هم دارم ینی جرات ندارم آب بخورم ، کل شکمم از زیر سینه ورم میکنه و مثه سنگ میشه. ینی واقعا دیگه نمیدونم چی بخورم هر از دو ساعت، وعده کامل هااا ، نه اینکه دو قاشق بخورم ،کسی بوده مثه من باشه؟؟ انگار اسید معدم خیلی قوی و زیاد شده، نمیدونم تا هفته چند ادامه داره . از هفته ۶ همینطوری هستم، چاقم نیستماااا لاغرم الان ۴۷ کیلو هستم،همش  میگم نکنه قند گرفتم🥴🥴🥴

من دکترم لاکسی ژل داده بود.برای همین منظور

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728