2733
2734
عنوان

خانمهامن سقط کردم بیاین

163 بازدید | 8 پست

دوشب پیش اولش خیلی خونریزیی کردم بعدهم یه لخته مثل جگروجنین هم چسبیده بودبهش افتادبعدهم دیگه خونریزیم خیلی کم شدامروزفقط لکه بیننی دارم 5هفته بودم ولی وقتی زیادراه میرم یاپله بالاوپایین میکنم رحمم دردمیگره بنظرتون این دردبراچیه؟یعنی هنوزچیزیی مونده؟هفته اینده بایدسونوبدم

سعی کن استراحت کنی چه سقط شده چه نشده😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره باید سونو بدی تا ببینی بقایا داری یا نه فکرکنم بعد ده روز سونو میدن... من یادمه روز اول که کلی دفع کردم، خونریزیم خیییلی گم شد تا روز پنجم یهو یه تیکه دیگه دفع کردم... خلاصه روز ۱۰ رفتم سونو گفت کامل دفع شده

عزيزم اگه ناراحت نميشي ،چطور سقط شد؟

اللَّهُمَّ صَلِّ على محمّدٍ وعلى آلِ محمَّدٍ، كما صَلَّيتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجِيدٌ، وبارِكْ على محمدٍ وعلى آلِ محمّدٍ، كَما بارَكتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجيدٌ 
2738