2726
عنوان

دختراتون براتون شامو ناهار میپزه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3381 بازدید | 188 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش مامان منم واسم شام نگه نمیداشت ولی وضعم این نبود

منم قبلا شام و ناهار میپختم از اول راهنمایی.الان سرکار میرم راحت شدم

برای نابودی خواهر شوهرام صلواااات بلند.
2728
درحدکمک اشکال نداره ولی نه اینکه همه کارا روتو باشه   این توقع مادرشوهرمنه ازعروساش خوددست به ...

مامان منم مثل مادر شوهر شماست دو هفته یکبار غذا پختنی خراب میکنه میگه من بلد نیستم

مادر شما شاغلم هست تازه

مادرت شاغل نیست عزیزم؟

از همون اول عادتش دادی بنظرم؛باید تقسیم بندی میکردین کارارو

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

منم مامانم نمیذاشت کار کنم ولی بعضی اوقات که بیرون کار داشت من ناهار و شام میپختم البته مامانمم نمیگفت درست کن خودم درست میکردم

۱۴۰۱/۸/۲۵بهترین شب زندگیم شب عروسیمون♥️خوشا‌صبری‌که‌پایانش‌تو‌باشی پسرم اوس کریم ناموصن کی بغلت می‌کنه که انقد آرومی:))خدا جونم ممنونم پسرم سلامت اومد تو بغلم😍😘۱۴٠۲/۶/۲۸

وای نه دختر من ۱۳سالشه کارا خودشم بزور میکنه 

چطور دلش میاد به همچین دختری نفرین توهین کنه وقتی میبینم مادرا بادخترا خوشون که از جنس خودشونه اینجوری رفتارمیکنن خیلی ناراحت میشم 

خدا حفظت کنه عزیزم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706