2733
2734
نذر سیب ک هنوز اداش نکردم  و دعای ناد علی

میشه بگید نذر سیب چطوریه 

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ختم توسل به حضرت زینب کبری(س) ختم به این صورت که تا ۲۱ شب و هرشب یه دور تسبیح (۱۰۱)صلوات برای خانم ...

من حاجتم محاله😭😭

حاجتم اینکه اینقد نذر و دعا کردم ک مامانم حامله شه ی داداش برام بیاره ولی دکتر مامانمو جواب کرده فقط منتظرم معجزه بشه...

اگه ایشونم دست رد ب سینم بزنه چی😭😭😭😭😭

2728
میشه بگید نذر سیب چطوریه 

نذر سیب میکنی ک مثلا سیب پخش کنی  برای شهید جهان یاری خیلی میگن حاجت میده من نذر کردم منتهی هنوز فرصت ادا کردنش پیدا نکردم از بی خبری در بیایم ب فاصله ی هفته اوکی شد

2738
تو حرم امام رضا ازش خواستم 

منم بعد اون همه آرزوی مشهد امسال حدود ۲ ماه پیش رفتم زیارت خیلی غیرمنتظره و اتفاقی🥺🥺🥺

و ازشون ی حاجت محال خاستم نمیدونم جوابمو میدن  یا دست رد ب سینم میزنن😭😭

ختم توسل به حضرت زینب کبری(س) ختم به این صورت که تا ۲۱ شب و هرشب یه دور تسبیح (۱۰۱)صلوات برای خانم ...

چه خوب  ممنون که گفتی من حتما انجامش میدم  امیدوارم حاجت همگی عزیزان براورده بشه

من حاجتم محاله😭😭 حاجتم اینکه اینقد نذر و دعا کردم ک مامانم حامله شه ی داداش برام بیاره ولی دکتر م ...

الهی دورت بگردم 

ناراحت نباش از ته دلت بخواه من مطمئنم بهت نه نمیگه 

مطمئنم میای تاپیک میزنی و میگی مامانت شفای کامل پیدا کرده و منم تگ میکنی 

صدتا صلوات هم به نیت شفای مادرتون میفرستم هدیه میکنم به حضرت زینب 

الهی که حضرت زینب به حق برادرش امام حسین امشب از خدا شفای کامل مادرتون رو بگیره🙏

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
نذر سیب میکنی ک مثلا سیب پخش کنی  برای شهید جهان یاری خیلی میگن حاجت میده من نذر کردم منتهی هنو ...

سپاس مهربان

2706