2733
2734
عنوان

بیاید داستان عشقمو بگم💔

3453 بازدید | 146 پست

۱۴ سالم بود اون ۱۵ سالش پسر عمو دخترعمووییم رفته بودیم خونشون با داداش و آبجیم رفتیم با علی(عشقم) تو اتاق پاسور بازی کنیم همونجا بود که عاشقش‌ شدم چون خیلی با هم حرف زدیم حتی داداش و آبجیم رفتن بیرون ما هنوز بازی میکردیم باهام شوخی می‌کرد گفت داداشت نترسید تورو با من تنها گداشت تو اتاق😆 من اونموقع نفهمیدم چی میگه دوزاریم کج بود گفتم نه مگه آدم خواری🤣 الان میفهمم کثافت چی میگفت انقدر زدیم تو سر و کلمه هم تا وقتی که ما رفتیم از خونشون از اون روز اومد تو مغز من تا اینکه یه سال بعدش مامانش به مامانم گفت دخترت واس ماس🤨😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدش؟

به سراغ من اگر میایی نرم و اهسته بیایی مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من/ازمیان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها  و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است / چقدر شد؟ پول قهوه تلخی به اسم زندگی رو می گم طبقه بالا حساب کنم؟
2728
2738

مامان منم گفت اینا جفتشون بچه هستن دهنشون بو شیر میده بذار بزرگ بشن خودشون انتخاب کنن دختر من ماشین نیست که من بزنم به نامت ولی اگر در آینده پسر تو خواست دخترمم قبول کرد چشم واس شما

بی زحمت یه نفر لایکم کنه 

به سراغ من اگر میایی نرم و اهسته بیایی مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من/ازمیان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها  و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است / چقدر شد؟ پول قهوه تلخی به اسم زندگی رو می گم طبقه بالا حساب کنم؟

یه نفر لایکم کنه یه نفر😅

کاربر قدیمی ام چند روز پیش بنا بر دلایلی تعلیق شدمتیکر عروسیمه دو سال عقدیم برای سلامتی به هم رسیدنمون به هم من نامزدم یه صلوات بفرستین امیدوارم هرکی هرچی برا من میخواد خدا براش بخواد ان شاءالله.  «ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ» مرسی از کسای که صلوات فرستادن امیدوارم به حاجاتتون برسین مرسی از قلب های مهربونتون که دعا کردین برام R:F دتر نوم قلبم کول کسم
2706