2733
2734

امشب بازی ایران _آمریکا اونم جام جهانی. حال احوالتون چطوره؟ چه خبر چیکارا میکنین؟ شمام استرس دارین؟ 😂 من والا دوباری قبلیو نگاه نکردم یعنی فوتبالی نیستم زیاد فقط ی تایم کلاس هشتم اونم موقع جام جهانی فوتبالی شدم اما آنقدر بچه ها تو مدرسه گفتن استرس گرفتم 😂 😂 

من دارم لحظه شماری میکنم ب امید برنده شدن 😍😍😍

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم استرس دارم.شروع بشه قلب درد میگیرم😐😬 از یه طرف هم استرس دخترم رو دارم. درساش و هیچ چی ننوشت گ ...

ول کنین انقدر بهشون سخت نگیرین من ابتدایی راهنمایی انقدر میخوندم خدا میدونه چه نمونه چ ابتدایی به خدا الان مغزی دیگه واسم نمونده😂برگردم عقب هیچ وقت اونطوری نمیخونم بچگی نکردم همش سرم تو کتاب بود. دختر دایی منم هرچقدر بهش میگم به بچه اش سخت نگیره نمی‌فهمه 😂

2706