2410
2553
عنوان

با یه نفر دوس بودم الان اومده اینو گفته بهم بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2058 بازدید | 106 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دلش توجه بیشتر میخواد مثلا هی بری پاپیچش بشی که چیشده و فلان و...که بنظر من اینکارو نکن چون این ادا و اصولا فقط از یه دختر بچه برمیاد😂

دنیا واقعا عجیبه!از اون عجیب تر قلب آدماش(: اگه صدنفر بهت روحیه مثبت بدن ولی ینفر منفی، قلبت می‌شکنه(:  حواسمون به قلبای هم باشه♥️
2714
دلش توجه بیشتر میخواد مثلا هی بری پاپیچش بشی که چیشده و فلان و...که بنظر من اینکارو نکن چون این ادا ...

من هر روز یه عالمه پیام میدادم ولی در اخر اون میومد میگفت من امروز خیلی کار داشتم ببخشید همین

ینی واقعا به همین راحتیه؟

کسی ک لیاقتتو نداره همون راحت باشه بهتره خودت سرگرم کن بهش فکر نکن هیچوقت راحت دلتو نباز در مقابل هیچکس ب اندازه ای دوسش داشته باش ک دوستت داره ن بیشتر ن کمتره ... اگ بهت گفت چقد دوسم داری بگو ب اندازه ای ک هستی و دوسم داری..من ک هیچکس دوس ندارم چون ازهمه ضربه خوردم شدم یه ادم افسرده و دل باخته و با یه عالمه درد غصه چون لیاقت احترام و دوس داشتنمو نداشتن.. فقط دخترمو دوس دارم تو این دنیا😔😍

من هر روز یه عالمه پیام میدادم ولی در اخر اون میومد میگفت من امروز خیلی کار داشتم ببخشید همین

پس ولش کن 

دیدیش تاحالا یا مجازی بوده رابطتون؟

دنیا واقعا عجیبه!از اون عجیب تر قلب آدماش(: اگه صدنفر بهت روحیه مثبت بدن ولی ینفر منفی، قلبت می‌شکنه(:  حواسمون به قلبای هم باشه♥️
به همین آسونی؟ اخه دختر خالمه چند سالی بود که منو دوس داشت الان ینی همه چی دروغ بوده؟

حتما بخاطر نسبت فامیلی که دارین گفته به فنا نرین بعدم تازه عقلش کارکرده که شما پسرخالشی حتما پیش خودت فک میکنی دختر خوبی نیست و اینا بعدم بخوای جایی صحبت کنی

آدمـای حسـود همیشـه خـودشون سَــم میخــورن ولــی منتظـرن بقیـه بمیــرن.. 🌹
2706