2733
2734
عنوان

دعایی برای ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 108 پست
همرو امتحان کردیم تهش کتک میخوریم یا فوش میشنویم ببین سکته کرد یک هفته نخوابیدم در به در دنبال کاراش ...

چرافکر میکنی ندیدم یکی از عزیزای منم دقیقا همین مشکلو داره اگه نمیگفتی مجردی فکرمیکردم دخترشی

چون دختراونم ازدست پدرش تو۱۵سالگی شوهر کرد که فقط بره ازون خونه 

اسم پدرشون میاد تنه بچهاش وزنش میلرزه.اونام گرفتارن اون مواد لعنتی که نمیدونم چی هست اونجوریشون میکنه 

کاش بخودشون بیان

ازخدامیخام معجزه شه همین امشب مشکلات شمام حل بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم گرفت...دست مامان وداداشت روبگیروبیا بخاطررضای خدا خونه من باهم زندگی کنیم..تازنده ام  خدمتگ ...

ببخشید ناراحتتون کردم خیلی دل بزرگی دارید

این حرفا چیه تاج سرید

ممنونم ازتون 

چرافکر میکنی ندیدم یکی از عزیزای منم دقیقا همین مشکلو داره اگه نمیگفتی مجردی فکرمیکردم دخترشی چون د ...

هعییی دلم به حال اونام سوخت دختره رو قشنگ درک میکنم خوش به حالش راحت شد کاش منم راحت بشم

ولی این از اولش همین بوده هیچ وقت با مادر بزرگم خوب نبود موقع مردنشم اشک نریخت به مادر خودش رحم نکرد و کتکش میزد

پری روز داییم بش گفت خدا نمیدونم چرا اینجوری کرده تو بهترین مادرو داشتی هیچ وقت قدرشو ندونستی و زجرش دادی

بهترین دخترم داری ولی مدام زجرش میدی

دلم انقدر گرفت از حرفش 

2731
ببخشید ناراحتتون کردم خیلی دل بزرگی دارید این حرفا چیه تاج سرید ممنونم ازتون 

بخدا..ازته دلم میگم  فدای دل تنگت  ماانسانیم ووظیفه خودمان میدونیم که دراین سختی های زندگی همدیگر رویاری کنیم..حرف من روگؤش کن دخترم ضررنمیکنی بخدا..سه نفرتان به جمع مااضافه میشید وخدای بزرگ هم روزی رسان هست  تووداداشت درستون روبخونید ومامان جونت هم بامن کارهای خونه رو انجام میده..ً.

مهربانی ودلداری سالهاست کارمن است...به حکم اینکه انسانم .انسانیت‌ رفتارمن است.
هعییی دلم به حال اونام سوخت دختره رو قشنگ درک میکنم خوش به حالش راحت شد کاش منم راحت بشم ولی این از ...

چیو خوش بحالش شوهرشم خوب نیست

ازهرچی فرارکنی دنبالت میاد 

دختر بچه بایه عالمه ارزو شوهرکرد ک بره فقط

خدابزرگه تامیتونی ذکربگو دعا بخون ارامش بگیری به خواسته دلتم برسی ازخدا بخواه یه ادم خوب ودرست برات بفرسته مطمئن باش درست میشه بعد هرسختی راحتیه 

توکه انقد توعذابی خدا ایشالا تو زندگی مشترکت برات جبران میکنه 

چطوری اعتماد کنم که دعاا حتماا نوشته میشهه☹️

والا می‌فرسته باهاش غسل می‌کنی. با اون کاسه ها توش دعانوشته

بخدا کاربر قدیمیم  (کدبانو ۷۳ ) . انگار نی نی سایت زندانه حتما باید سابقه دار باشی که بتونی حرف بزنی 😄
2738
19

هنو ک سنی نداری کاش من الان مجرد بودم ارزومه زمان برگرده عقب هییییچوقت ازدواج نمیکردم 

کاش میشد دادبزنم مامااااان چراخوشحالیمو پیدانمیکنم و اون میومد ازتوی کشوی دوم خوشحالیمو درمیاورد و میگفت پس این چیه خاک برسر کورت کنن  

ولی فقط ۱۹ سالته خیلی کوچیکی که

منم همسن توعم، ولی ازدواج رو گذاشتم بعد ۲۵ سالگی، با این حال بازم میگم ۲۵ زوده🤣

به نظرم ازدواج تو سن کم اصلا خوب نیست، جدی حداقل یه دو سال صبر کن، اون موقع نظرت عوض میشه

اخه وقتی پدرت معتاده و زور میگه و کتک میزنه و مدام فوش میده و از خونه بیرون میکنه و. ......... چجور ...

عزیزم ایشالله یه بخت خوب نصیبت بشه و خوشبخت بشی...سوره واقعه بخون ...ارتباط با خدا قوی کن...

چه خبرتونه هی زوده میگین خوب دلش میخاد ازدواج کنه به نظرم دختر از۱۸ به بالا شرایط مناسب ش پیش اومد ازدواج کنه ...خدایا آخرالزمان شده...همه ی زندگی که پول نیست آرامش کنار همسرخوب  خیلی مهمتر از پوله ....

2706