2737
2734
عنوان

شب تولد حضرت زینب هست میشه منم دعا کنید 🙏🏼🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 52 پست

ان شاءالله حاجت روا باشی 

آیت الله ناصری که از اولیای الهی و از دوستان قدیمی آیت الله بهجت میباشند پس از پیروزی تیم ملی ایران مقابل آمریکا در سخنرانی خود با گریه فراوان فرمودند : شب گذشته در آسمان شور و غوغای عجیبی از دعای اهل زمین به وجود آمده بود...

آنگاه پس از گریه شدید ، فرمودند : والله اگر مردم فقط یک مرتبه این طور برای فرج امام زمان (عج) دعا میکردند ، حضرت می آمدند ...  

🖌 همزمان با مسابقه فوتبال بین ایران و آمریکا علاوه بر دعای پیروزی ایران

دعا برای فرج امام زمان عج فراموش نشود.

الهی اگر بهشت چشم و چراغ است بی دیدار تو داغ است.
ان شاالله ک خود بانو زینب کبری عمه عزیز امام زمانمون  ضامن حاجتتون بشن و خود خانم بهتون عیدی بد ...

مهربونم با دعای قشنگت خیلی دلم و شاد کردی انشالله که خانم حضرت زینب ضامن آرزوهات بشن 🤲💚🥺

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله حاجت روا باشی  آیت الله ناصری که از اولیای الهی و از دوستان قدیمی آیت الله بهجت میب ...

الهی بمیرم برای امام زمانم 🥺😔 اللهم عجل لولیک فرج به حق زینب کبری 🤲💚

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
ان شاءالله حاجت روا باشی  آیت الله ناصری که از اولیای الهی و از دوستان قدیمی آیت الله بهجت میب ...

بمیرم برا غریبی امام زمانمون ای کاش پدر مهربونمون زودتری بیاد

خدایاشکرت که هوامو داری شکرت که معجزه وار حاجتمو دادی ممنون بابت عیدی که بهم دادی😍😍😍 خدایاشکرت برای برگشتن عشقم ودرست شدن کارا ازدواجمون 😍😍😍😍😍خدایا شکرت خدایا شکرت
2728
الهی فداتشم نمی‌خواد به زحمت بندازی خودت رو 🥺 این و گفتم که دلگرم بشی انشالله که به حق حضرت زینب که ...

زحمتی نیست

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
زحمتی نیست

🙏🏼😘💚

2738

براتون صلوات فرستادم

حاجت روا باشی 

دوستان لایک کنید براتون صلوات بفرستم .. 

اگر حاجت یا مشکلی دارین بگین اگر لایق باشم براتون از ته دل صلوات می فرستم و دعا می کنم ..التماس دعا .. بیا کز غیر تو بیزارم یابن الحسن 🤲🏻❤
منم التماس دعادارم ازهمه

حاجت روا ان شالله 

محتاجیم به دعا 

اگر حاجت یا مشکلی دارین بگین اگر لایق باشم براتون از ته دل صلوات می فرستم و دعا می کنم ..التماس دعا .. بیا کز غیر تو بیزارم یابن الحسن 🤲🏻❤
2706