2726
عنوان

دوستانی که تجربه ی موفقیت تو کنکور رو دارین(حالا هر رشته ای)

| مشاهده متن کامل بحث + 2676 بازدید | 84 پست
ببین برای هدفت بجنگ درضمن کلاس انلاین شرکت کن تاملند و کلاسینو خوبن الان سطح سواد بی معنیخثه با توجه ...

میخواستم کلاس شرکت کنم ولی دیدم به دردم نمیخوره

با اموزشا فقط میشه سوالاتی رو حل کرد که تو همین فیلما هست 

الان تست ها رو که تحلیل میکنم انگار نمونه سوالات مشابه رو میتونم حدودا از پسشون بربیام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بینهایت تست بزن و هر هفته ازمون بده  میتونی رشته خیلی قبول شی اما دانشگاه تاپ خیلی درس‌خواندن ...

تعداد تستام کمه متاسفانه

کندم تو تست زنی به خصوص مسائل ریاضی فیزیک

2728
میدونی عزیزم درس رو‌ باید با عشق بخونی نه برای رتبه نه برای کنکور و آینده بلک برای اینک حال میکن ...

مرسی ازتون که اومدین تاپبک 

انشاءالله که بتونم واقعا که باید بتونم چون مسیر زندگیم اینه

یه عنوان کسی ک پنجمین سال کنکورشه بهت دارم میگم اگر آذرت بشه بهمن دیگ باید قید کنکور امسال رو بزنی ...

دقیقا مثل من که سال چهارممه و به این نتایج رسیدم

خانوادت موافقت کردن کردن که پشت بمونی؟

الان سنت کمه عزیزم این حرفا روت تاثیر میزاره من مدت زیادی تو این فضا بودم و خیلیارو میشناسم که موفق ...

مرسی که اومدین تاپیک

اره متاسفانه سنم سن بدیه و انگار تو این کله جای مخ کاه پر کردن😶انشاءالله هر چند امروز یکم خوندم ولی شروع اصلی فرداست اگه خدا بخواد

آره موافقت کردن ولی فشار روانی خیلی زیاده روم حالم خیلی بده خیلی تو چی؟

منم افسرده شدم دارو مصرف میکنم 

خانوادمو با بدبختی راضی کردم 

ولی امسال خداروشکر 180 درجه با سالای قبل تغییر کردم و بهتر شدم خوب میخونم

چون مشارم برام مثل یه دوسته

ایشاالله امسال سال آخر هردومون باشه

مرسی که اومدین تاپیک اره متاسفانه سنم سن بدیه و انگار تو این کله جای مخ کاه پر کردن😶انشاءالله هر چ ...

خواهش میکنم، موفق باشی❤😘

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2706