2726

سلام دوستان 

من اولین سالیه که پشت کنکور تجربی میمونم.خیلیم قبلا درسخون بودم نمیگم باهوش ولی پشتکارم خوب بود ولی سال دوازدهم به خاطر افسردگی نشد که بخونم حتی واسه مدرسه همینم باعث شد هم رتبم خیلی بد شه هم معدلم

الان حدودا 7 ماه زمان هست تا کنکور منطقیه که به کدوم رشته ها فکر کنم تا تیر ماه چون نمیخوام پشت بمونم دوباره

تا الانم نمیگم هیچی نخوندم خوندم یه سری چیزا ولی سینوسی بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم تو بخون میشه سطح سواد بچها خیلیییی اومده پایین شانس زیاده استاد خودم ۴ ماه خوند پزشکی اورد

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

به نظر من از الان میتونی به سه رشته اصلی فکر کنی ولی نه دانشگاه تاپ

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
ببین بستگی ب اراده ات داره اگه برنامه دقیق بچینی عمقی و عالی با ساعت مطالعه خوب بخونی رشته های تاپ ه ...

برای رشته ریاضی چی اونم با وجود مدرسه میشه؟

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

یه عنوان کسی ک پنجمین سال کنکورشه بهت دارم میگم اگر آذرت بشه بهمن دیگ باید قید کنکور امسال رو بزنی

نه بخاطره زمان بلک بخاطره نداشتن انگیزه شروع

دیگ آخرین فرصت شروع هست و حتی میتونس به دو رقمی هم فکر کنی همه چی به خودت بستگی داره

و اینک سینوسی خوندن خطرناک تر از نخوندنه

من بخاطره همین سینوسی خوندن این همه پشت کنکور موندم

ببین بستگی ب اراده ات داره اگه برنامه دقیق بچینی عمقی و عالی با ساعت مطالعه خوب بخونی رشته های تاپ ه ...

مشاور دارم برنامه با اونه

ولی تردید داره میکشتم

2706