2726

یک میلیون هفتصد فقط برای ریاضی اقتصاد عربی جامعه منطق فلسفه😐 ادم بیشتر عذاب وجدان میگیره تا انگیزه.حالا یه سوال من پول کتابارو دارم اما خداییش دلم نمیاد اینقد پول هزینه کنم برا چندتا تست اون بیچاره هایی که پول ندارن چیکار باید کنن درس نخونن کنکور ندن ای خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بخدا کنکور کارشناسی اینجوریه همش مافیا ... من به زور برای کنکور ارشدم کتاب پیدا کردم اونم چی؟ ده سال کنکور دهه هشتاد تشریحی صد تومن خودم باورم نمیشه 😐خدایی کنکور کارشناسی همه چیش گرونه

رشته ات انسانیه عزیزم؟ وای دختر منم میخاد خیلی وقته گفته بخربرام ازبس گرونه موندم بخدا..حالا اینکه میخادکنکور ازاد بده واسه دانشگاه تهران غرب ازاد رشته روانشناسی ..اما نمیدونم بازم این کتابا لازمه بخرم؟

نه تست واقعا مهمه 

عزیزم یه نگاه بنداز داستانو رتبه های اولو بیشتریا جاهای بودن که کتابشونم بزور پیدا میشد چه برسه به تست وقتی تست میزنی مطالب خیلی پراکنده میشه 

من خودم بدون تست قبول شدم 

رشته ات انسانیه عزیزم؟ وای دختر منم میخاد خیلی وقته گفته بخربرام ازبس گرونه موندم بخدا..حالا اینکه م ...

عزیزم روانشناسی بدون کنکور هست من خودم دانشجوی ازاد روانشناسی هستم دیگه برای ازاد اینقد هزینه کتاب تست نکنید وقتی بدون کنکوره

عزیزم روانشناسی بدون کنکور هست من خودم دانشجوی ازاد روانشناسی هستم دیگه برای ازاد اینقد هزینه کتاب ت ...

واقعا؟ چه خوب،.. اخه یکی ازدوستاش گفته بود من تست زدم یه ماه بعد امتحان دادم قبول شدم الان دانشگاه تهران غرب داره روانشناسی میخونه...بعد دخترم کلی اسم کتاب لیست کرده میگه ایناروباید بخری

واقعا؟ چه خوب،.. اخه یکی ازدوستاش گفته بود من تست زدم یه ماه بعد امتحان دادم قبول شدم الان دانشگاه ت ...

اره بابا روانشناسی ازاد بدون کنکوره خودم بدون کنکور ثبت نام کردم دیگه چرا الکی بخونه تست بزنه فقط معدلش بالا باشه 

اره بابا روانشناسی ازاد بدون کنکوره خودم بدون کنکور ثبت نام کردم دیگه چرا الکی بخونه تست بزنه فقط مع ...

عزیزم حرف شماروبهش گفنم میگه بدون کنکور فقط میشه مشاوره خوند واسه بقیه رشته های روانشناسی باید کنکور بدم درسته؟