2737
2734
عنوان

دوستام یه سوال راجع به ختنه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه سالم رو بخاطر سنت مسخره ناقص کردید

یادم نمیاد پرسیده باشم این کار درسته یا نه راهنمایی خواستم خداروشکر مشکلی نبود 😏

شمادوست نداری میتونی انجام ندی بجاش سنت باکلاس انجام بده 

یادم نمیاد پرسیده باشم این کار درسته یا نه راهنمایی خواستم خداروشکر مشکلی نبود 😏 شمادوست نداری ...

منم یادم نمیاد کسی بهم گفته باشه بخاطر کامنت گزاشتن باید اجازه بگیرم.

شما برو همین الان بفکر این باش که در اینده چطوری میخوای جواب پسرتو بدی که چرا منو ناقص کرد؟چرا شکنجم کردی؟ چرا همونجوری که خلق شدم رهام نکردی؟چرا ب حریم خصوصیم تجاوز کردی؟ چرا لذت جنسیم رو کم کردی؟چرا یه تیکه از بدنمو بریدی و مثل اشغال دورانداختی؟چرا برای بلایی که سرم اوردی حتی نیم ساعتم تحقیق نکردی؟ چرا بخاطر اینکه همه اینکارو میکنن ،تو هم این بلا رو سرم اوردی؟

و.......

2731
منم یادم نمیاد کسی بهم گفته باشه بخاطر کامنت گزاشتن باید اجازه بگیرم. شما برو همین الان بفکر این با ...

دنبال دعوایی؟

بله دیگه دنبال دعوایی که گشتی نیم ساعت بعد از زدن تاپیک وقتی بحث تموم شده کامنت گذاشتی 

میخوام بدونم به شما چه ربطی داره؟خب ما دلمون میخواد انجام بدیم شما انجام ندید این واقعا یه موضوعی هست که به شما ربطی نداره شما انجام ندید بچتون که عفونت کرد جوابشو بدید ما انجام میدید بچمون گفت من لذت نمیبرم جوابشو میدیم شما نمیخواد نگراان ما باشی  

هروقت من به شما گفتم این سنتی ازدواج کردن مسخره چیه شماهم بیا به من بگو سنت ختنه مسخره چیه شما حق نداری عقاید دیگران رو مسخره کنی فقط چونکه عقیدت متفاوته

درضمن بله من نمیتونم جلوی شمارو بگیرم که کامنت بذاری یا نه ولی میتونم بهتون بگم که شما حق ندارید موضوعی رو بیان کنید که با موضوع تاپیک من متفاوته 

من نپرسیدم ختنه خوبه یا نه یه کامنت مسخره رو گذاشتی توی تاپیک من طلبکارم هستی  

درضمن حتی متن تاپیکمم نخوندی داداشمه

خوب نیست بدون خوندن متن تاپیک پیام بذاری🤣

دنبال دعوایی؟ بله دیگه دنبال دعوایی که گشتی نیم ساعت بعد از زدن تاپیک وقتی بحث تموم شده کامنت گذاشت ...

خیلی جالبه که به خودتون اجازه میدین به بدن یک فردی که هیچ قدرت انتخاب و اختیاری نداره دست درازی کنید و ناقصش کنید.

امیدوارم این گفتدو گو یادت بمونه،وقتی داداشت بخاطر بلایی که سرش اوردید بازخواستتون کرد

خیلی جالبه که به خودتون اجازه میدین به بدن یک فردی که هیچ قدرت انتخاب و اختیاری نداره دست درازی کنید ...

خب اینجوری بخوایم فکر کنیم یه بچه ای که دو سالشه و دچار تومور مغزی میشه روهم نباید عمل کرد چون خودش اجازه نمیده و ممکنه بزرگ که شد بخاطر جای بخیه هاش بازخواستتون کنه  

ما به خودمون اجازه نمیدیم که کاری بکنیم ما فقط چیزی که به نفعش هست رو انجام میدیم 

شما صرفا چونکه این عقیدتونه فکر میکنید که درسته و قصد تحمیلشو دارید

اگر یک عقیده مال شماست دلیل اثبات درستیش نیست خیلی موضوع غیر قابل درکی نیست نمیدونم‌چرا متوجه نمیشید

و نکته مهم اینجا این هست که من نپرسیدم خوبه یا نه وقتی نپرسیدم خوبه یا نه شما حق نداری نظر بدی و توهین کنی 

توصیه میکنم عقایدتونو به دیگران تحمیل نکنید چیپ شده  

بذارید برای خودتون بمونه امیدوارم به دردتون ببخوره