2733
2739
عنوان

خانم با سلیقه بیاد

90 بازدید | 10 پست

سلام ،من چاق بالاتنه ام ،ی پالتو دارم ک بلند تنخور قشنگ ولی مناسب مهمونی نیست ،حالا قرار برم تهران و از اونجا ی وعده شام یا ناهار برم خونه کسی ک باهاش رودربایستی دارم تازه عروسم و جای مهمی ،با پالتو راحت نیستم برا نشستن سر غذا یا ظرف شدن چون بلند و ی جورایی خیلی اداری، چ مدل زمستانی میدونید ک بدردم میخوره عکس بفرستید 

موقع غذا خوردن پالتوتو دربیار خب 

از حدو مرزایی که دارین کوتاه نیاید کسی که واستون ارزش قائل باشه بهش احترام میزاره....                                                                   حرفی..؟! سخنی...؟! پیامی..؟! جواب میدم    https://abzarek.ir/service-p/msg/1167349           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موقع غذا خوردن پالتوتو دربیار خب 

خب نمیشه زیرش چیزی پوشید پالتو از پشت شونه تنگ فقط میشه ی تاپ نازک پوشید چون مرد هست نمیشه در بیارم ،لباس دیکه هم نمیشه ببرم عوض کنم یعنی با همون لباس بیرون داخل خونه باید باشم 

2728
تو خونه که پالتو نمیپوشن   باید یه تونیک یا شومیز ببری اونجا پالتو دربیاری اونو بپوشی

خب نمیشه زیرش چیزی پوشید پالتو از پشت شونه تنگ فقط میشه ی تاپ نازک پوشید چون مرد هست نمیشه در بیارم ،لباس دیکه هم نمیشه ببرم عوض کنم یعنی با همون لباس بیرون داخل خونه باید باشم 

یه بافت ظریف از زیر بپوش و پالتوت را دربیار،نمیشه با پالتو غذا خورد که

یک روز آخرین کسی که تو را میشناخت خواهد مرد و خاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد😔😔( بعد ۵ سال عضویت بخاطر حرف حق تعلیق شدم🙄)
2738
یه لباس بزار تو کیفت خب

نمیشه اونجا لباس عوض کرد  ،فک کن از درب بری داخل ،چنتا مرد و زن نشستن ،احوالپرسی بشینی رو مبل حالا میگن بیا غذا بخور من ن میتونم لباس عوض کنم ن با پالتو بشینم ی تعارف برا ظرف شستن هم بکنم یا کمک کنم نمیشه چی بخرم ک راحت باشم