2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ....میتونه منفی باشه ولی O نمیتونه باشه

دو تا O مثبت بچشون می تونه O منفی بشه؟؟

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
2731
بله میشه تو نسل بالاتر منفی بوده حتما

آها.من عموم فقط گروه خونیش O منفیه تو خانوادمون و من با وجود این که پدر و مادرم O مثبتن ولی گروه خونیم O منفی شده.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
آها.من عموم O منفیه و من با وجود این که پدر و مادرم O مثبتن ولی گروه خونیم O منفی شده.

عزیزم من کارشناس ازمایشگاهم

مبحث گروه خونی خیلی مفصله

دقیقا همسر منم پدر Oمثبت و مادرB مثبت ولی خودشB منفی شده... عمش و عموش منفی هستن

همون آني سابقم كه از ٨٩ عضو بودم...
2738
عزیزم من کارشناس ازمایشگاهم مبحث گروه خونی خیلی مفصله دقیقا همسر منم پدر Oمثبت و مادرB مثبت ولی خو ...

چه جالب‌....ممنون بابت توضیحاتتون.انشالله موفق باشین.🌹🌹

Oمنفی چه ویژگی  هایی دارن؟  و جرا همه میگن بده؟

گروه خونی کمیابیه 

ویژگی خاصش اینه که به همه گروه خونیها میخوره تو جنگها و زلزله که نیاز به خون هست و نمیتونن سریع بفهمن گروه خونی افراد چیه میشه o-  رو به همه تزریق کرد  ولی خودش فقط از o- میتونه خون دریافت کنه برای همین به مشکل  میخوره

2706