2733
2734
عنوان

چرا تو این دنیا عدالت نیست؟

656 بازدید | 64 پست

بچه های خواهرم ۲۴ساعته تو خونه هستن ماشین ندارن برن جایی

بعد الان هرکس تو اقوام پولداره و ماشین دارن اسمشون برای ماشین درمیاد 

ولی اسم‌خواهرم در نمیاد ...دلم کباب میشه بچه هاش میگن مامان چرا همه ماشین دارن ما نداریم چرا ما ا زخونه بیرون نمیریم ..چرا شهر نمیریم ...

ماشین داشتن اوایل ازدواج فروختن خونه درست کردن ولی حالا دیگه هیچچچچ امیدی به ماشین خریدن ندارن

شوهرم ماشین داره همیشه میده دستشون ولی خواهرم هیچ موقع بچه هاشو سوار نمیکنه میگه میترسم شلوغی کنم.. دیگه هیچی وسیله خودشون نمیشه ..دعا کنید اسم خواهرم برا ماشین دربیاد..همیشه بچه هاش درمورد ماشین حرف میزنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم بی عدالتی رو میزارن حکمت خدا .

عدالت نیست 

هیچوقت نبوده .

مرا به خـآنه برگـردانید                                                         ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم !!        هَـر کجا مـرز کشیدند، بیا پُـل بزنیم ✨🤍👥                                                                                خواستم آسمان باشم ، مُـنجی شهر نیمه جان باشم ؛ آشیـان پرندگان باشم ، با همین دست خالی و سردم :))              لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️.                               
2731
نیس💔

اینام تعدادشان زیاده باورکن هر موقع دخترم سوار ماشین میشه دلم کبابه ..تا جایی بتونم ماشینو دستشون میدم ول یبچه هاش میگن مامان چرا خاله ماشین داره ما نداریم

هی روز گار با.گوشت وپوست درک کردم چی میکشن

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
2738
اسم بی عدالتی رو میزارن حکمت خدا . عدالت نیست  هیچوقت نبوده .

واقعااا 

یکی از بچه هاش مریض بوده برداشته با موتور هوای سرد برده شهر دکتر 

.هرچی میگم بیا با ماشین میگه نه ...بعد توراه برگشت موتورشون خراب شده باز شوهرم رفته دنبالشون ..خیلی غصه میخورم 

بعضی وقتها بعضی از افراد حق دیگران رو میخورند برای همین عدالتی از بین میره،

اره اینا اپضاعشون خوب نیست یکی ازشون دزدی هم کرده ..خدا بدادشون برسه ..پولدار روز به روز پولدارتر میشن و فقیرا فقیرتر

چ خواهر دلسوزی🥰انشاالله خدا بخواد واسشون یا حالا اسمشون در بیاد یا بتونن بخرن اون بالاسری اگه بخوا ...

چیکار کنم باور کن همیشه ماشینو‌میدم دستشون ولی نمی‌دونم چرا درا رووشن بستس یعنی خدا صدای بچه هاشو نمی‌فهمه 

خدا بزرگه.خیلیا از عدالت و دلخوشی و شادی و زندگی رویایی اینجا حرف میزنن.میخوان آدمو بخورن

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
2706